Wpis z mikrobloga

@JestemPrzegrany: przecież to PiS jest polityczna dziwką, która zrobi wszystko żeby utrzymać się przy korycie, nawet #!$%@? rozwijający się kwaj z potencjałem. Jak tam narodowi chamipioni, hajs dla góralow, rolnikow i obniżanie podatków na paliwo? Zapomniales? Zapomnialbym jeszcze o klejnotach koronnych czyli gnojenie nieprzychylnych ludzi, podzial narodu i misja publiczna TVP za pieniadze obywateli
Nikt będący w 100% szczery i uczciwy nie ma szans na wygraną w wyborach prezydenckich w tym kraju. Trzeba robić trochę pod publikę, nic nie poradzisz ¯_(ツ)_/¯


@sosn: Jeżeli mam wybierac pomiędzy w miarę stabilnym przewidywalnym wariatem a totalnym borderem któremu nie wiadomo co odyebie to wybieram tego stabilnego.
teraz tylko czekać, aż ktoś nauczy Cię prześwietlania każdego kandydata, w tym tego, z którym w większości się zgadzasz. Zawsze mnie dziwili ludzie, którzy walczą za jakąkolwiek partię.


@Berezowski: Ja tam nie walczę o żadną partię, mam świadomość że obydwie są kiepskim wyborem, wolałbym zobaczyć kogoś nowego w drugiej turze ale niestety ¯\_(ツ)_/¯

Obnażam tylko brak konsekwencji ze strony kandydata PO, czy taki człowiek nadaje się na prezydenta? Moim zdaniem nie,
@JestemPrzegrany: Walczysz, nawet swoim awatarem. Uwierz, dobrze jest być człowiekiem, który kieruję się tylko logiką, faktami i czerpie z każdego źródła. Jeśli jesteś ślepy na wtopy Twojego faworyta, to bardzo źle o Tobie świadczy.

Ja nigdy bym swoim nazwiskiem, a nawet nickiem nie zadeklarował otwarcie, że zgadzam się w pełni z człowiekiem jakim jest Trzaskowski i jakikolwiek inny kandydat (bo każdy w zasadzie zrobił lub powiedział coś, co go skreśliło). Bardzo
@Berezowski: xDDD to niezła walka avatarem na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

Zależy mi po prostu na tym żeby kiedyś zobaczyć w drugiej turze przedstawiciela partii która nie miała do tej pory szansy się wykazać bo zarówno PiS i PO zrobiły już wystarczająco dużo złego.

Uwierz, dobrze jest być człowiekiem, który kieruję się tylko logiką, faktami i czerpie z każdego źródła. Jeśli jesteś ślepy na wtopy Twojego faworyta, to bardzo źle o