Wpis z mikrobloga

Ktoś z pod tagu #devops korzystał z LinuxAcademy do kursów typowo pod chmurę? Całkiem spory wybór kursów jeżeli chodzi o #aws #azure #gcp (gcp mnie najbardziej interesuje) i ciekawi mnie jak jakościowo wypadają i jak wygląda praktyka, której podobno tak dużo jest? Udostępniają na czas labu jakieś konto testowe, stricte pod konkretnego laba? W przypadku couresera właśnie tak tak wyglądało i ciekawi mnie jak z tym LinuxAcademy wygląda. W kontekście #linux #sysadmin słyszałem, że mają też sporo dobrych rzeczy. Tak więc jeżeli ktoś miał jakieś doświadczenie z ich stroną to dawajcie znać, bo cena nie jest mała :)
#informatyka #komputery
  • 4
@v01dtec: no właśnie niby przed rejestracją jest "super darmowy trial 7dni" a po rejestracji i zalogowaniu nagle znika ta opcja i nigdzie jej nie widzę xD no co do udemy to wiem, sam mam od CloudGuru kursik do GCP
Udostępniają na czas labu jakieś konto testowe, stricte pod konkretnego laba?


@Gennwat: Tak właśnie, dostajesz IP, login i hasło i instrukcję do wykonania. Co do ceny, to może na Labor Day (7 września) będzie jakaś promocja, bo do Black Friday jeszcze daleko. Cena subskrypcji przechodzi na kolejne lata.