Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 362
Nie wiem kto jest głupszy. Ci którzy chcą głosować na Dude bo 'bynajmniej na bombelki dał', czy ci co mówią, że nie głosują na Trzaskowskiego bo będzie wprowadzał ideologie LGB i wrócą rządy PO.

#!$%@?, przecież w tym kraju prezydent nie ma takiej władzy i chodzi jedynie o to żeby na miejscu prezydenta był ktoś kto nie będzie bezmyślnym długopisem Jarosława xD

Ile razy to trzeba powtarzać xD

#wybory #polityka
  • 25
@meh0wski: Czaje, ale to bedzie 3 lata walki, kłótni i przeszkadzanie w rządzeniu, a Polska nie ma na to czasu i nie moze sobie pozwolić na to. Choćby Pis zrobiło najmądrzejsza ustawę (w co wątpie no ale jednak rządzą wybrani większością) to klakier PO zablokuje bo "to łoni wymyslili, a nie moja partia, a to be!"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pijekubusplay: patrząc na ostatnie 4 lat rządów pis na co jest wieksza szansa:
1. PiS wypuszczą porządną ustawę a Trzask ją blokuję
2. PiS wypuszczą #!$%@?ą ustawę a Trzask ją blokuję

Biorąc to pod uwage co będzie bardziej szkodliwe dla Polski? Nie przepuszczenie kilku (i tak poleciałem optymistycznie xd) dobrych ustaw, czy weto na wielu #!$%@??
@meh0wski: a można mieć w ogóle inne zdanie? widzę, że vikop serious business został zalany dziś falą wpisów, w których trole KO i pożyteczni idioci wykazują, że jak nie zagłosuje się na trzaskowskiego to jest się skończonym debilem a polska przepadnie. są ludzie, którzy inaczej to widzą i co zrobisz? jak ktoś przypomina afery PO, od razu jest jechany. taka chamska agitacja doprowadzi jedynie do tego, że ci, którzy nie poszli
Trzaskowskiego bo będzie wprowadzał ideologie LGB i wrócą rządy PO.


@meh0wski: Trzaskowski będzie podpisywał te same socjalistyczne gówna typu 500+, wódka+ itd. co Duda, więc #!$%@? i nie głosuje na żadnego.