Wpis z mikrobloga

Prawie 30 nowych podatków i opłat. Pod wprowadzeniem wszystkich podpisał się A. Duda.

http://podatkidudy.pl

A słychać, że planowane są kolejne. Rafał Trzaskowski deklaruje #wetopodatkowe. Jako prezydent nie pozwoli, by rząd swoją niekompetencję spłacał sięgając do kieszeni Polaków!

#podatki #wybory #tvpis #neuropa #4konserwy #konfederacja #polityka
Pobierz Wiggum89 - Prawie 30 nowych podatków i opłat. Pod wprowadzeniem wszystkich podpisał s...
źródło: comment_1593514744Few14BVJLKxW3ueMsfKDPw.jpg
  • 49
@mjkkl: PS: mniej więcej w tym okresie można było zatankować na tanich stacjach po około 3,30 w różnych regionach polski podczas gdy za rządów PO płaciło sie 5 ziko przy podobnej cenie za baryłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coś tu nie gra nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zajebiste porównanie, pokazałem screena z archiwum lotosa i skorelowane z tymi datami ceny baryłki, a ty mi wstawiasz porównanie z 29 czerwca 2020 i 2 lutego 2009 XD


@mjkkl: masz okres (rządy PO) gdzie cena za baryłkę była podobna do tej z dnia dzisiejszego, wtedy 5 złotych za litr, obecnie 4, na mniejszych stacjach znacznie poniżej 4 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypadeg? nie sondzem ( ͡
@JestemPrzegrany: Koronawirus uciszajacy na dwa miesiące życie raczej nie pozostał bez wpływu na cenę paliwa, poza tym zobaczymy do jakiego stopnia wrócą te ceny i dopiero pogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koronawirus uciszajacy na dwa miesiące życie raczej nie pozostał bez wpływu na cenę paliwa, poza tym zobaczymy do jakiego stopnia wrócą te ceny i dopiero pogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mjkkl: Czekaj zaraz zestawię te dwa wykresy w przybliżeniu i zakreślę ci ceny ropy za baryłkę wtedy i teraz bo widzę że nadal masz problemy. A ceny jakie były pamiętam bo tankowałem wtedy auto o 4 złotych
@Wiggum89: no tylko że Trzaskowski sam na pytanie czemu podnosili podatki za czasów gdy był w rządzie to mówił że walczyli z kryzysem i że to były mądre decyzje. Czyli co, teraz będzie sabotował państwo?