Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ostrzyjnoz: ogólnie słusznie, chociaż z mojego doświadczenia jest praktycznie liniowa zależność między ceną a jakością. Jak ciuch kosztuje 13 złotych to jest absolutnym gównem, jak 30 to nawet dobrze wygląda chociaż szybko się zużyje, jak 130 to jest porządnie uszyty i materiał ok, jak 300 to absolutnie nie ma się do czego przyczepić.

Nie ufam ofertom, które mają mniej niż 100 opinii. ;)


@ostrzyjnoz: kiedyś sklep musi zacząć sprzedaż.

Jaki problem z tym, skoro na ali sprzedawca dostaje pieniądze dopiero jak ty potwierdzisz że wszystko się zgadza?
na ali sprzedawca dostaje pieniądze dopiero jak ty potwierdzisz że wszystko się zgadza


@Bekoski: Tak? Nie wiedziałam.

Zamówiłam kilka miesięcy temu m.in. dwie pierdoły za 8 zł. Już 2 tygodnie po czasie, a wciąż przesyłek nie ma. Jeden użytkownik mi zwrócił pieniądze, a drugi powiedział, że to przez COVID i mam czekać, na pewno dojdzie, mam spór anulować. I dobra, jak 8 zł stracę, świat się nie zawali. Ale jakby to
Aczkolwiek droższe rzeczy może bym wzięła inną wysyłką, taką, co można śledzić.


@ostrzyjnoz: tak. Na ali jest system escroll, czyli ali trzyma u siebie pieniądze do czasu twojej oceny lub automatycznie gdy minie czas ochrony.

Że względu na covid wszystko stoi w portach i mają wielkie opóźnienie.

Nigdy nie zgadzaj się na transakcje poza ali czy płatności na paypal. Jak coś chcesz wiedzieć to pytaj na priv ;)