Wpis z mikrobloga

@Kopytko19 Jeśli masz legitke papierową to i tak nawet jak byś miał na pazdziernik to no nie masz uprawnień do zniżki, gdyż od listopada tamtego roku te legitymacje zostały jak by unieważnione z automatu. Musisz wyrobić elektroniczna. Elektroniczna chyba obecnie dziala nie słyszałem by znajoma była w dziekanacie po cos, w pociągu normalnie uznawali. Ja w niedziele jechalem i musiałem robic dopłatę do biletu bo no konduktor mi powiedział o tej zmianie,
@clorox: Może, bo legitymacje z pieczątką do marca są ważne do 30 listopada
@ishidar: Co? Po pierwsze, legitymacja studencka jest plastikowa. Po drugie - legitymacje te są, były i będą ważne. Skąd pomysł jakoby zostały unieważnione i to już w listopadzie? XD Po trzecie - spróbuj pokazać konduktorowi elektroniczną wersję legitki w apce usosa - powie ci, że taka to go nie interesuje ( ͡º ͜ʖ͡º
@gumpa_bobi: Lol, nie miałem pojęcia o istnieniu czegoś takiego jak papierowa legitymacja studencka xD Wydawało mi się, że nawet te plastikowe to już relikt przeszłości, bo w aplikacji usosa jest wersja elektroniczna - niestety bez nalepki. Jakie uczelnie wydają taki świstek?
Teraz sprawdziłem, że ta plastikowa pojawiał się już w 2006 roku, więc wydawanie papierowej 14 lat później to chyba na jakimś scamie a nie uczelni xD