Wpis z mikrobloga

@Liamdot: jeszcze jak marksizm raczkował to więcej było takich ludzi, ale się skutecznie obrzydza ludziom narodowość (tam gdzie dany naród przegrywa wojnę informacyjną) i ludzie na myśl wywieszenia flagi myślą że to obciach i będą pośmiewiskiem.. a takim usa tego nie ma i w wielu krajach również, u nas jesteśmy niszczeni i widać tego rezultaty. Nawet bez konkretnego reserczu nie kupisz ładnej flagi, same chińskie z badziewnego materiału a ja bym
Aczkolwiek śmieszą mnie wykopki, które myślą, że oddanie się w zabory niemcom sprawiłoby, że Polska stałaby się krajem mlekiem i miodem płynąca.


@Kressska: a jakie mamy podstawy by tak nie myśleć?
takie, że bylibyście krajem okupowanym, a nie drugimi Niemcami XD rusz troszkę głową, poczytaj historię


@Kressska: ale dlaczego uważasz, że w XXI wieku Niemcy mieliby okupywać jakiś kraj? Przecież właśnie historia idealnie pokazuje, że to jest bardzo nieefektywne i nieopłacalne i lepiej taki kraj wcielić w swoje granice i dać ludziom złudne wrażenie wolności i opieki, a sami z usmiechem na twarzy będą na Ciebie #!$%@?ć do 22 Czerwca, a więc
Postaram Wam sie to wytłumaczyć z punktu widzenia osoby z mocnymi uczuciami patriotycznymi. Tacy ludzie nie uważają Polsku za idealny kraj. Ba, nawet wiele osób uważa ją za gowniany kraj do mieszkania, ale tu nie chodzi o to. Ja traktuję Polskę jak rodzica ktory nie mial na ciebie czasu. Może czasami mial cie w dupie, moze cie #!$%@?, może czasami myslisz ze go nienawidzisz, ale dalej go kochasz. I wlasnie o to