Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Outline

Outline

Dołączył 15 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7739
  • Znaleziska 5381
  • Mikroblog 2358
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 26
Outline
Outline 11 godz. i 1 min temu
  • 1
Wirtualny asystent w sklepach to jakiś rak aktualnych czasów.

Dzwonisz do ROMET i 4 minuty dosłownie, 4 minuty słucham p---------a o danych itd...

#romet #rowery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elod_Reip
Elod_Reip
Elod_Reip
10 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
i 4 minuty dosłownie,


@Outline: zadzwoń do ZUSu to Ci przejdzie
  • Odpowiedz

669

Afera w Wodzisławiu! Radni dostali za wysokie diety. Oddali wszyscy, poza...

Afera w Wodzisławiu! Radni dostali za wysokie diety. Oddali wszyscy, poza...

Ponad 44,5 tys. złotych za dużo wypłacił ratusz 22 radnym z tytułu pobieranych diet. To skutek błędu urzędniczki. Wszyscy radni zwrócili już pieniądze do budżetu miasta poza jedną osobą...

Trzebieslawice
z
wodzislawslaski.naszemiasto.pl
dodany: 17.06.2026, 11:41:43
  • 147
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    slask
  • #
    wodzislawslaski
  • #
    polityka
Outline
Outline 18.06.2026, 07:14:16 via Wykop
  • 0
Ależ uśmiechnięta kobitka, dostała nie swoje pieniądze to i jeszcze sprawę sądową za nasze peniądze chce zrobic. K---a kogo wy do c---a wybieracie. W sumie, nie ma kogo wybierać
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

323

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

"Jesteśmy gotowi" - oświadczył dowódca niemieckich sił powietrznych. W przypadku ataku na państwa bałtyckie siły Sojuszu mogą uderzyć w obwód królewiecki, Półwysep Kolski, Petersburg, a także na Morzu Czarnym, gdzie stacjonuje rosyjska flota.

Endrula83
z
polsatnews.pl
dodany: 16.06.2026, 05:11:12
  • 94
  • #
    rosja
  • #
    nato
  • #
    geopolityka
  • #
    usa
  • #
    militaria
  • #
    wojna
Outline
Outline 17.06.2026, 08:46:31 via Wykop
  • 0
@RandomNetUser: Tych dwóch zniewieściałych w pelerynie pewnie niejednemu bezzębnemu kacapowi z filmów FPV by wybiło te reszte ostałych się zebow :D

349

System kaucyjny i kamery nie pomagają.

System kaucyjny i kamery nie pomagają.

Ale jak to system kaucyjny nie pomaga na zaśmiecianie lasów? A jak może być inaczej jak np. w moim pojemniku na plastiki butelki stanowiły jakieś 10% całości a reszta to inne opakowania i odpady. Rozumiem, że nie każdy rządzący musi być tytanem intelektu, ale oni maja przeciez doradców

gineer
z
zielona.interia.pl
dodany: 14.06.2026, 13:20:36
  • 114
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    kaucja
  • #
    polska
Outline
Outline 15.06.2026, 12:39:13 via Wykop
  • 0
K---a, dziwne. Kara 500zł nie odstrasza? A może dopiszcie tam 2 zera i niech się taki pajac w zardzewiałem transicie w kredycik wpakuje?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1599

Ukrainka chwali się, że zatrudnia w żabce w pierwszej kolejności Ukraińców

Ukrainka prowadząca w Warszawie żabkę chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców i dyskryminuje Polaków ze względu na narodowość.

WielkiNos
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 08:46:08
  • 303
  • #
    zabka
  • #
    prawo
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    warszawa
Outline
Outline 15.06.2026, 12:36:50 via Wykop
  • 0
patrz kontakt z ludźmi nie starszymi niż 26lat, ciekawe czemu ten pułap pani ukraińska bizneswoman na franczyzie żabki xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4168

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: 15.06.2026, 06:43:11
  • 420
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
Outline
Outline 15.06.2026, 08:15:12 via Wykop
  • 6
Normalnie bym zagłosował za komentarzem blabla na popis zagłosuja, ale sek w tym że pisowcy teraz leżą na glebie a tym złodziejom rośnie. Także po postu tak. Wielkomiejskie polactwo lubi być j----e w dupę i przy okazji samo dupkę nadstawia, a może coś tam z tej wazelinki od Panów skapnie w postaci znajomości posadzki itd :D
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
14.06.2026, 16:13:08
  • 192
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (1024)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (790)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.3% (962)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (2127)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.2% (1055)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.4% (765)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (1496)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.5% (887)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.2% (233)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.1% (1050)

Oddanych głosów: 10389

  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Outline
Outline 14.06.2026, 19:19:39 via Wykop
  • 1
Współczuję mega osobom, które rodziny nie kojarzą z miłością i wsparciem. Naprawdę. U mnie nie było patologii, zdarzyło się że tam raz czy dwa w dupe klapsa dostałem, albo pasem ale to pojedyncze, sam nabroiłem :D I generalnie nie zrobiło to nic na mojej psychice. Dzieciństwo mega udane. Ogólnie - miałem szczęscie patrząc przez pryzmat czasu i poznanych osobach, którym tego szczęścia przy narodzinach zabrakło ;/
  • Odpowiedz

518

"Utopijne ceny" w Hotelu Gołębiewski. Niemcy pukają się w głowę

"Utopijne ceny" w Hotelu Gołębiewski. Niemcy pukają się w głowę

Na szczęście Polaków stać! Co prawda na Gran Canaria hotel 4* all inclusive z basenami jest dużo taniej ale za to pogoda lepsza.

login-znaki-alfanumeryczne
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 11.06.2026, 17:14:14
  • 219
  • #
    polska
  • #
    wakacje
  • #
    urlop
  • #
    turystyka
Outline
Outline 12.06.2026, 08:31:50 via Wykop
  • 42
Utopijne, a prawie cały zaklepany :D Jak to w necie bywa, na zakopane k---a to co drugi komentarz że nigdy że coś tam, a potem zakopiec cały rok z------y po sam korek :D

Jest drogo dla Kowalskiego, to fakt. Ale cieszyć się k---a, że nie stoi moloch pusty i niszczejący, że przyjadą turyści zostawią kasę, kilkaset miejsc pracy, rozruch dla lokalnej gospodarki bo przecież to żąrcie ktoś musi dostarczyć, jest rozgłos zagranicą.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Outline
Outline 12.06.2026, 08:34:33 via Wykop
  • 47
@Pawel993: Już to niżej napisałem. Narzękają, niemcy się pukają, a miejsca prawie wszystkie zajęte (i to pewnie przez niemcow) :D To samo z zakopane, jęczą w necie jeden za drugim, a potem nie ma miejsc w zakopcu, a krupówki pękają w szwach. No jest drogo dla Kowalskiego, ale jak funkkcjonuje to chyba dobrze nie? Są miejsca pracy, jest atrakcja, jest w jakiś sposób reklama PL zagranicą. No k---a win win

605

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

- Na studia nie idę. Matka jest zła i twierdzi, że to duży błąd. Tylko ten papier jest dziś tak naprawdę bez znaczenia. Nie chcę marnować pięciu lat na coś, co potem schowam do szuflady - zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka. Czy to nowy trend? Czy faktem jest dziś to, że młodzi ludzie coraz...

robert-kuzba
z
edziecko.pl
dodany: 01.06.2026, 17:52:24
  • 424
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    studia
  • #
    szkola
Outline
Outline 02.06.2026, 17:07:30 via Wykop
  • 9
@Feto94: W każdym banku, możesz zostać doradcą klienta, ale jeśli chcesz coś więcej typu kierownik, dyrektor placówki, regionalny czy ki ch to bez papieru, nawet po politologii ścieżka kariery jest zamknięta. Po prostu wymagają wyższego i kropka.
Outline
Outline 02.06.2026, 20:31:03 via Wykop
  • 1
@badsector: Jeśli to mi odpisujesz, a nie opowi to: więc w bankach wszędzie :) I g---o ich obchodzi Twoje doświadczenie. W sensie, możesz być zajebiście doświadczony, ale procedury w bankach są takie, że bez wyzszego wyżej nie pójdziesz i już. Ludzie po prostu na szybko papiery an zaokach robią.

924

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Jeff Bezos w wywiadzie dla CNBC ogłosił, że AI sprawi, że domy i jedzenie będą tańsze, a bezrobocia nie ma się co bać. W tym samym czasie Amazon zwalnia 16 000 pracowników, a Bezos prowadzi własny startup AI wart już 10 miliardów dolarów.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:20:54
  • 256
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    amazon
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    biznes
Outline
Outline 01.06.2026, 11:18:45 via Wykop
  • 0
Dodatkowo zatrudnia jeszcze więcej xd W amerykańskich korpo regularnie wyrzuca się jakiś % ludzi a jednocześnie zatrudnia by pracownicy nie czuli się zbyt pewnie i zasuwali czując nad sobą bat.


@yolantarutowicz: Patrzyłeś chociaż ile osób zatrudnia i że te 16k to jest jakiś promil?

1957

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Tanie bilety kuszą niską ceną, ale każda dodatkowa usługa oznacza kolejne opłaty. Szczególnie dotyczy to bagażu. Teraz jednak pojawiło się rozwiązanie, które może mocno namieszać na rynku podróży.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 27.05.2026, 11:14:10
  • 445
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    podroze
  • #
    lotnictwo
  • #
    ryanair
  • #
    podrozujzwykopem
Outline
Outline 27.05.2026, 12:44:55 via Wykop
  • 1
Zajebisty pomysł, bez kitu! :-)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1187

Gigant w kryzysie wydaje miliony na związki zawodowe. JSW na krawędzi upadku

Gigant w kryzysie wydaje miliony na związki zawodowe. JSW na krawędzi upadku

Jastrzębska Spółka Węglowa walczy o przetrwanie, a jej finanse są w opłakanym stanie. Mimo to, roczne koszty związków zawodowych w JSW sięgają dziesiątek milionów złotych. W 2023 roku było to ponad 34 mln zł, a na pensje dla samych związkowców od 2015 r. wydano prawie 200 mln zł.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 26.05.2026, 12:42:59
  • 92
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    jsw
  • #
    gornictwo
  • #
    kopalnia
  • #
    biznes
Outline
Outline 26.05.2026, 14:15:46 via Wykop
  • 15
Jedyny k--s w europie, gdzie na świecie zamykają i ich akcje rosną i są k---a na skraju upadku przez rozkradanie. Ogłosić upadłośc i niech to k---a ktoś przejmie, jakiś PL koncern tylko od początku związki w-----ć i za mordę złąpać. Jak to mozliwe ze jest niedochodowe....
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

323

Kupujcie chińskie roboty - wasze dane powędrują do Pekinu za darmo

Kupujcie chińskie roboty - wasze dane powędrują do Pekinu za darmo

Towarzysze z Komunistycznej Partii Chin zawsze chętnie pokazują tańczące automaty.

Helikon
z
zmescience.com
dodany: 19.05.2026, 11:50:28
  • 187
  • #
    technologia
  • #
    roboty
  • #
    chiny
  • #
    cyberbezpieczenstwo
Outline
Outline 20.05.2026, 08:53:08 via Wykop
  • 0
o k---a, mój rozkład chałupy będzie chińczyk w sims4 odtwarzać ;/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

660

Czy największe stacjonarne sklepy budowlane w Polsce mają zmowę cenową?

Czy największe stacjonarne sklepy budowlane w Polsce mają zmowę cenową?

Jako przykład daję jedną z popularniejszych fug używanych w glazurnictwie: Fuga Ultracolor Plus 113 szary 113 5 kg Mapei. Sprawdziłem ceny i we wszystkich stacjonarnych (które znam) ceny są prawie identyczne czyli okolice 80zł,

aldi7x
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 18:12:49
  • 117
  • #
    budownictwo
  • #
    budujzwykopem
  • #
    afera
  • #
    glazurnik15k
Outline
Outline 18.05.2026, 22:33:55 via Wykop
  • 343
Na budowie jak potrzebowałem coś na JUŻ w castoramie kupowałem drożej kilka sztuk np kleju w tubce :D 49zł szt, w tym samym czasie zamawiałem dokładnie tę samą ilość, tę samą markę/etykietę na allegro za 16zł i cyk przy okazji następnych zakupów robiłem zwrot towaru z allegro w castoramie ;p
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Outline
Outline 19.05.2026, 16:33:57 via Wykop
  • 7
@raxon1: Janusz? To nie ja potem jęcze na forach że dom 200m kosztował milion :D I teraz pytanie kto jest frajerem? Ja czy ty? Kogo sklep bez skrupułów j---e na kase? A najlepsze że potem jeszcze wbijasz na wykop i "no eeej, należy przepłacać, bo inaczej janusz" xD

952

Polacy biorą kredyty na rezonans. Tak wygląda dziś "darmowa" służba zdrowia

Polacy biorą kredyty na rezonans. Tak wygląda dziś "darmowa" służba zdrowia

Jeszcze niedawno hasło "raty 0 proc." kojarzyło się z zakupem lodówki, telefonu albo wakacji. Dziś w Polsce na raty można rozłożyć rezonans magnetyczny i kolonoskopię. To nie ponury żart ani futurystyczna wizja. To rzeczywistość systemu ochrony zdrowia po decyzji NFZ o ograniczeniu finansowania.

VoxClamantisInDeserto
z
wm.pl
dodany: 12.05.2026, 17:24:06
  • 205
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
  • #
    finanse
  • #
    sluzbazdrowia
Outline
Outline 13.05.2026, 08:43:10 via Wykop
  • 1
Spokojnie, wy byliście w podstawówkach to tam c---a pamiętacie jak platformersi rządzili :D Teraz wielce oburzenie na pisiorów i peowców, ale wasze dzieci w podstawówkach akuratnie za 10 lat wybiorą to samo g---o, bo tego okresu nie będą znać no a w internecie na rolkach fajnie gadają ci pisowcy i peowcy xD Także cichutko i brać tutaj raty na badania.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

645

Jeden z brytyjskich pierwszych gejowskich ojców i jego mąż oskarżeni o gwałt

Pokaż treści 18+

Jeden z brytyjskich pierwszych gejowskich ojców i jego mąż oskarżeni o gwałt

Barrie Drewitt-Barlow (57 lat) jeden z pionierów rodzicielstwa gejowskiego w Wielkiej Brytanii i pierwszy otwarcie gejowski właściciel klubu piłkarskiego oraz jego mąż Scott Hutchison (32 lata) zostali formalnie oskarżeni o liczne przestępstwa seksualne, w tym gwałt, napaść na tle seksualnym

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 08.05.2026, 12:56:56
  • 180
  • #
    lgbt
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    homoseksualizm
  • #
    swiat
  • #
    wielkabrytania
  • #
    geje
Outline
Outline 09.05.2026, 19:42:34 via Wykop
  • -1
Ech skomentowałby człowiek po ludzku, to zaraz mi bana wlepią ;p
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

481

Nowa opłata staje się faktem. Obejmie m.in. smartfony

Nowa opłata staje się faktem. Obejmie m.in. smartfony

"Polscy twórcy latami czekali na tę decyzję. Dziś z satysfakcją ogłaszam: mamy to!" - napisała w mediach społecznościowych minister kultury i dziedzictwa narodowego Marta Cienkowska. W ten sposób oznajmiła, że podpisała rozporządzenie dotyczące nowelizacji opłaty reprograficznej.

VoxClamantisInDeserto
z
zero.pl
dodany: 01.05.2026, 12:08:42
  • 191
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    podatki
  • #
    smartfon
  • #
    kultura
  • #
    gospodarka
Outline
Outline 02.05.2026, 08:35:48 via Wykop
  • 8
@MagicznyMariusz: Nie to że wczesniej było mi to obce, ale chyba rozumiecie że teraz żadnej reklamy nie obejrzę :D A mp3 w folderach to już będę bronić jak majątku , no i skupować jak NBP złoto :D Tyle, że z zatoki. W końcu w podatku za to zapłaciłem :)

Także należy teraz pochwalać i promować żeglugę pod czarną flagą!
Bartekgkw
Bartekgkw
23.04.2026, 17:06:54
  • 1814
K---a co jak co, ale autostrady i te wszystkie MOPy i zjazdy w #polska to jest klasa

Wchodzisz za darmo, czyściutko a wręcz pachnąco XD
Wychodzisz i nie boisz się, że mogłeś się zarazić jakimś syfilisem

Po kilku przejazdach samochodem przez Niemcy, Francję czy Włochy na prawdę docenia się Polskie autostrady i tą całą infrastrukturę.
Bartekgkw - K---a co jak co, ale autostrady i te wszystkie MOPy i zjazdy w #polska to...

źródło: image_picker_6767F5EC-D85F-4C90-90B1-61D97DC471A4-45287-0000111E3901E778

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Outline
Outline 29.04.2026, 10:03:56 via Wykop
  • 0
@noszekalosze: C---a prawda, już ponad 20 lat, mamy wszystko ladne, orleny są odświeżane na bieżąco. To jest mental, a nie że stare/nowe. U nas w kiblu gdzie g---o po scianach lata sie nikt nie zatrzyma a juz tym bardziej nie zaplaci juz 5 zeta czy ile.

To jest nasz oddziedziony mental, ze wiecznie sie rownalismy do zachodu i u nas ma byc lux i nawet jak jest lux to sie
  • Odpowiedz

935

Sukces systemu kaucyjnego

Sukces systemu kaucyjnego

Miało być nowocześnie, czysto i europejsko, a skończyło się tak, że człowiek na własnym osiedlu wygląda jak profesjonalny nurek śmietnikowy. Targasz te wory pod dyskont, stoisz w kolejce z innymi "łowcami kaucji", a na końcu i tak wita Cię wielki napis: AWARIA. Przynajmniej po powrocie do domu można

janusz0104
z
wykop.pl
dodany: 28.04.2026, 13:30:13
  • 287
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    kaucja
  • #
    zzyciawziete
  • #
    absurdy
  • #
    polska
  • #
    zakupy
Outline
Outline 29.04.2026, 09:36:51 via Wykop
  • -2
JA teraz bez żadnej żenady o--------m żula jak podejdzie po hajsy na p--o. Wystarczy poszukać 5 butelek i ma harnasia, więc teraz niech s-------a - prościej dla niego hajsu nie mozna mieć. Wczesniej to jeszcze ten 1kg aluminium za piątaka musiał wyzbierać
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3221

Szokujący raport: aż 38,1% mobberów to mężczyźni! Kobiety stanowią zaledwie 61%.

Szokujący raport: aż 38,1% mobberów to mężczyźni! Kobiety stanowią zaledwie 61%.

Co trzeci pracownik w Polsce doświadcza przemocy psychicznej w pracy alarmuje psycholog Joanna Kolenda, jedna z autorek raportu o mobbingu Pracować po ludzku. Wśród osób przejawiających zachowania mobbingujące 61 proc. to kobiety najczęściej przełożone, dyrektorki.

Famine
z
kobieta.rp.pl
dodany: 28.04.2026, 10:55:03
  • 327
  • #
    pdk
  • #
    praca
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
Outline
Outline 28.04.2026, 12:58:47 via Wykop
  • 180
@3mortis: Ale co ciekawe same kobiety mają też takie opinie. Której znajomej bym nie zapytał to jak temat wleci to prawie kazda mówi że lepiej się pracuje z facetami, a źle wspominają roboty gdzie był same kobity. Żadnych badań nie potrzeba, wystarczy mieć znajomych co pracują ;p
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.12.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.03.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking