Wpis z mikrobloga

Zagłosuję na Trzaskowskiego choć wiem że za 5 lat będę go nienawidził.

Nie ma w tej chwili większego zagrożenia dla Polski niż sekta pisowska


@TheySeeMeBowlin: i tak się kręci ten #!$%@?łek, co wybory, wybierz mniejsze zło, a zło jest takie same, choć mógłbym się pokusić o stwierdzenie, że coraz gorsze.
Zagłosuję na Trzaskowskiego choć wiem że za 5 lat będę go nienawidził.

Nie ma w tej chwili większego zagrożenia dla Polski niż sekta pisowska

@TheySeeMeBowlin: i tak się kręci ten #!$%@?łek, co wybory, wybierz mniejsze zło, a zło jest takie same, choć mógłbym się pokusić o stwierdzenie, że coraz gorsze.

@sid127: Ja akurat glosowalem na Hołownie, teraz nie mam innego wyboru jak mniejsze vs wieksze zlo
na kogo w 2 turze można głosować oprócz tej dwójki? Jak na nikogo to w tym wypadku argument twój jest inwalidą.


@sledz: > a co ma teraz zrobić, dopisać Bosaka jak husarze z Konfederacji?

@badziebadla:

Zagłosuję na Trzaskowskiego choć wiem że za 5 lat będę go nienawidził.

dokładnie tak będzie, od 89r wybieramy te same mordy, które nas notorycznie okradają, a czy ktoś będzie okradał w ten czy inny sposób,
@sid127: no ale do kogo ty masz żal? Ja głosowałem na Żółtka, całkowicie nową mordę. I nigdy nie głosuję na POPiS w jakichkolwiek wyborach w pierwszej turze.
Ale w drugiej nie obrażam się na wybory jak np. wyborcy Bosaka (którzy planują m.in. zamanifestować niezadowolenie przez dopisanie Bosaka do listy i myślą, że ktoś na to zwróci uwagę i będzie go to obchodziło) i idę wybrać mniejsze zło, którym w tym przypadku
do kogo ty masz żal?


@badziebadla: do debili z pamięcią złotej rybki.

co jest złego w wybieraniu mniejszego zła?


@TheySeeMeBowlin: to, że od ponad 30 lat, muszę wybierać "mniejsze zło". Wybierać komu będziemy w dupę włazić, dla kogo będziemy pracować w fabrykach, z jakiego kraju będą produkty na sklepowych pułkach, kto będzie mnie okradał.
ale rozumiesz że nie masz od tego ucieczki? są 3 możliwości


@TheySeeMeBowlin: wmówili Ci, że są tylko 3 możliwość. Możliwości jest więcej, ale stado baranów już nic nie widzi i nie słyszy samodzielnie
Przypomnę tylko że mamy teraz II turę


@TheySeeMeBowlin: tu nie chodzi o obecną drugą turę, bo tych było już wiele, przypomnę raz jeszcze, że mamy tak, od ponad 30 lat, z każdą kolejną kadencją jest coraz gorzej, w każdej musimy wybierać ludzi którzy już rządzili i wiadomo z jakim skutkiem, a pomimo to po 4-5 lat wybieramy ich ponownie, z uśmiechem na twarzy (a nich ich dupa piecze).
A jakie są
@sid127:

Choćby okazywanie swojego niezadowolenia, w ten czy inny sposób


Kogo obchodzi twoje czy moje niezadowolenie? Swoje niezadowolenie wyraziłem głosując na Żółtka. W demokracji liczy się głos większości, a większość chciała Dudę lub Trzaskowskiego. Koniec i kropka.
Dopóki pokolenie 50+ nie wymrze to niewiele się zmieni. Trzeba uświadamiać znajomych i rodzinę, że trzeba uczestniczyć w wyborach, że należy głosować na kandydata, z którym się zgadzamy, a nie z tym, który ma
Kogo obchodzi twoje czy moje niezadowolenie?


@badziebadla: jak to mówią: "w grupie siła".

Dopóki pokolenie 50+ nie wymrze to niewiele się zmieni.


@badziebadla: tak się tylko mówi, to pokolenie zanim wymrze, swoje #!$%@? przekazuje dalej, to nic nie zmienia.
Z resztą wypowiedzi się zgadzam, trzeba rozmawiać, co właśnie czynimy.
wmówili Ci, że są tylko 3 możliwość. Możliwości jest więcej, ale stado baranów już nic nie widzi i nie słyszy samodzielnie


@sid127: freethinker.jpg XD
@sid127:

to pokolenie zanim wymrze, swoje #!$%@? przekazuje dalej, to nic nie zmienia.


Po wynikach wyborów okazuje się, że jednak zmienia. W grupie wiekowej 18-29 największe poparcie miał Trzaskowski, potem Bosak i Hołownia. Tych czterech kandydatów miało dość podobne poparcie na poziomie 20-25%. Moim zdaniem starsi ludzie są często słabo wykształceni, nie rozumieją jak działa gospodarka, skąd rząd ma pieniądze. Pamiętają biedę i cieszą się, że teraz ktoś zaoferował im programy
Po wynikach wyborów okazuje się, że jednak zmienia. W grupie wiekowej 18-29 największe poparcie miał Trzaskowski, potem Bosak i Hołownia. Tych czterech kandydatów miało dość podobne poparcie na poziomie 20-25%. Moim zdaniem starsi ludzie są często słabo wykształceni, nie rozumieją jak działa gospodarka, skąd rząd ma pieniądze. Pamiętają biedę i cieszą się, że teraz ktoś zaoferował im programy socjalne. A skąd wzięły się na nie pieniądze to już drugorzędna sprawa. Myślę, że