Wpis z mikrobloga

Eo, to już nikt nie gra normalnie w #fut ?
Rozegrałem w Rivals jakieś 50 męczy i ani razu, ANI RAZU nie grałem przeciwko zwykłemu składowi ze złotych kart. Wszystkie jakieś kolorowe uje muje. Przecież to nie jest normalne z gry sobie takie składy robić, teraz tylko karta kredytowa gra? Ile ja się nakombinowałem żeby sobie Salaha kupić. Satysfakcja jak skopie im dupe jest duża, ale 70 proc męczy przegrywam.
  • 11
@Stanley89: Mu chodziło o OSOBY grające od października lub listopada. I jeżeli grali przez cały okres fify to mają takie składy. Jak chcesz grać na złote to zapraszam w październiku w Fifie 21( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Stanley89: zawsze śmieszą takie wpisy xd.. Ktoś kto gra od premiery i
co weekend gra w lw gdzie ciśnie Elite golda itp i ty się zastanawiasz skąd ludzie mają takie karty to nie mam pytań.¯\_(ツ)_/¯. Granie w fucie czy tam fiucie z przestojami to już jesteś w plecy gdzie na przełomie listopad-luty ominąles już 1 lw byłeś w plecy . A ty piszesz że grasz od marca i się dziwisz? Ludzie
@Stanley89 gram w futa od końca marca, to moja pierwsza FIFA, udało mi się złożyć taki skład i nie było to jakoś specjalnie trudne, większość kart z zadań albo jakiś wyzwań, z tego składu chyba tylko ter stegen i mbappe wymienni. Dodatkowo w klubie naliczyłem blisko 40 kart 90+, wszystkie niewymienne.
Także to zupełnie normalne, ze na tym etapie nikt nie gra samymi zlotymi
Pobierz owens - @Stanley89 gram w futa od końca marca, to moja pierwsza FIFA, udało mi się zł...
źródło: comment_1593593831kkDaHtNXzGJe2cdMuEZ9LN.jpg
@mrberto na spokojnie ziomek. Nie grałem parę lat. Kiedyś zwykła karta Messiego to było mega. Nawet po paru Mc od premiery. A tu praktycznie nie ma zwykłych kart. Wszyscy #!$%@? kolorowymi.
@Stanley89:
Jedyny tryb gdzie można sobie pograć dla przyjemności i w miarę na równym poziomie to sezony.
Po totsach to nie ma co zaczynać w futa grać bez fifa points.
Możesz próbować robić opłacalne sbc ale dropy z paczek są teraz tak żałosne że nie wiem czy na plus wyjdziesz, karty >83 niedawno można było kupować po 1,5k aktualnie po 9k chyba już bardzie opłaca się ikonami grać.