Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę głównie do Mirków z #zwiazki. Czy to normalne, że mieszkając z dziewczyną ona ciągle mnie poucza, daje instrukcje, wszystko u niej musi być na "teraz"? Dodam, że ma naturę perfekcjonistki i przeszkadza jej moje luźne podejście do wielu spraw. Mieszkając i wychowując się z dziadkami byłem nauczony, że trzeba być schludnym, czystym, ale wszystko ma swój czas i nie trzeba robić pewnych rzeczy z zegarkiem w ręku. Jak w takiej sytuacji postąpić, byśmy nie kłócili się co chwila?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #dziewczyna #pytanie #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efc51b715d9fcf7250f0139
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9
@wilku88
@AnonimoweMirkoWyznania
dosłownie przed chwilą to przerabiałem ze swoją, wytykała co chwilę co jest brudne w moim mieszkaniu XD a ja teraz muszę się uczyć na zaliczenie
umówiłem się z nią, że jak będziemy sprzątać to posprzątamy co chce i niech zrobi listę
@AnonimoweMirkoWyznania nie pasujecie do siebie i bedzie to powodować sporo konfliktów w przyszłości. Nawet jesli któreś z was będzie się bardziej zmuszać do trybu życia tej drugiej osoby i "pójdzie na kompromis" to po dluzszym czasie bedzie to dla tego z was bardzo męczące.
A tak w ogóle, to nie jestes jej własnością żeby ci rozkazywała. Ok, w zwiazku czasem trzeba trochę ustąpić, ale #!$%@?, szanujmy się