Wpis z mikrobloga

Odgrzewano TIVI odgrzewa wam makaron z ropuchy z patelniii.
40 paro letni menel jedzie na swoim skuterze do lasu zeby ODGRZAC makaron na patelni zeby wyswietlenia sie zgadzaly. W ogole stylowka "WHATEVER" to chyba takie nawiazanie do "A JA MAM #!$%@?" co nie zmienia faktu ze wyglada jak przerosniety gimbus, i jeszcze ma mikrofon zeby bylo go dobrze slychac jak opowiada glupoty podczas mieszania. HIT. "REDAKTOR MEKSYKANO"
Najlepsze jest ze prawie jakby probowal kawioru albo jakis egzotycznych rzeczy, ale nie TO MAKARON Z ROPUCHY.
Szkoda ze ma tylko jedna srebrna bransolete na rece, bo dawniej to jak cygan obwieszony aluminum z kazdej strony.
To ja juz wolalem jak #!$%@? lazil po dachach z menelami albo robil alko gnioty w fabrykach, to jedyny prawowity content menela.
#kononowicz #patostreamy
Skatedog - Odgrzewano TIVI odgrzewa wam makaron z ropuchy z patelniii.
40 paro letni...

źródło: comment_1593607386H3DfRwyaY014fDb8CwsIad.jpg

Pobierz
  • 11
@Oskar77: I JEST I ON! 2 min od posta, ty masz jakies notyfikacje czy serio siedzisz tutaj 22 godziny na dobe?
Mysle ze Zabka nie nadaza z wydawaniem tych makaronow po ostatnim filmie menela, slyszalem ze podpisali z nim kontrakt - za kazde 10 opakowan on moze sobie wziac 4 pak zubra.

Uwielbiam twoja dziurawa argumentacje - Menel cos wrzuci:
Oskarek: "NIE NO DOBRY FILM PRZECA SIE DOWIESZ, JAK TAKI JESTES
@aaaarrssen: Jest progres mimo wszystko. Jak chlał całe dnie to np. ubierał te swoje srebrne łancuszki i szpanował, ze on zasługuje na to, bo sobie zapracował. Szpanowanie mu zostalo ciuchami w czasach gdy bezdomni markowe ciuchy tez nosza, ale cóz.
@Oskar77: Powiedzial glowny shit poster ktory spedza tutaj 95% swojego dnia i nocy w obronie resztek godnosci i honoru menela 207 X D.
Robie to tylko dlatego zeby cie trigerrowac, bo wiem ze kazdy post tutaj jest dokladnie czytany a potem odplakiwany w lozku ze ktos smie krytykowac wielkiego redaktora jareczka X D
Za kazdym razem jak wydaje mi sie ze osiagnales szczyt debilizmu i uposledzenia i stulejarstwa, to nastepnego dnia
@Oskar77: posłuchaj łbie, ja nie lubie wrecz nie cierpie tworczosci Pana SramDoZiemi i jak wchodze na ten tag to takie pedały jak Pisdowiec39 zasmiecaja go tworczoscia tego niesmiesznego rudego odpada spolecznego. Jak masz taka mozliwosc to przekonaj jego i kilku innych gejow zebyscie razem #!$%@? na inny tag. Bo tutaj jest tag prezydencki, hołota spotyka sie na melinie