Wpis z mikrobloga

bo dla sporej części wyborców Bosaka jest mniejszym złem


@galicjanin: No popatrz, a z tego co czytałem w analizach to mniejszość Konfederacji będzie głosowała na Dudę.

Duda jest "mniejszym złem" dla tego nacjololo z Marszu Niepodległości (pewnie marzy mu się posadka w jakiejś spółce skarbu państwa) i nawet sam Bosak nie chce za nic pochwalić PiSowczyków teraz.
@Elysian: miło się przedstawiłeś, drogi idioto: sugerowanie, że taka debata w ogóle mogła dojść do skutku jest śmieszne, TVP nigdy nie poszłoby na coś takiego. Zresztą zaproponowali udostępnienie sygnału z ichniejszej debaty dla TVNu, jeśli to jest dla ciebie wspólna debata to nie mamy o czym rozmawiać.

@piotria: tak długo jak obecna władza będzie ją niszczyć, tak długo zostanie dla mnie chlewem
co więcej ma spore szanse na wygraną bo dla sporej części wyborców Bosaka jest mniejszym złem


@galicjanin: nie pomyślałeś, że gdyby nie bosak to by głosowali po prostu na dudę w pierwszej turze? Oni się kreują na alternatywę, zbierają pisowców którzy nienawidzą KO ale zawiedli się na pisie i na odwrót. Jeżeli pokażą, że popierają KO to strzelą sobie w stopę politycznie.