Wpis z mikrobloga

@teraflu_zatoki: to, że w takim momencie wydajesz się dla kogoś ciekawą osobą i ludzie chcą ciebie nieco lepiej poznać dzięki temu. Może nie napiszą tobie tego od razu a będą dalej obserwować ale tym bardziej ciekawszy się wydasz komuś tym bardziej tajemniczy będziesz i wzbudzał ciekawość, ludzie zaczną pytać. I tak oto wtedy masz z kim rozmawiać. Ewentualnie można zrobić na odwrót i ty szukaj kogoś ciekawego i zaczepiaj, wdawaj się
@teraflu_zatoki: nawet w interncie? Gdzie jesteś jako tako anonimowy? Wiążesz z tym kontem jakąś część siebie? Może załóż nowe konto i zacznij tworzyć inną tożsamość. Obierz jakąś inną formę ekspresji. Wtedy na pewno nie będziesz czuł się jakby twoje konto odpowiadało twojej realnej osobie, a co za tym idzie nie będzie ci zależeć na tym co inni sądzą o tym twoim koncie, bo to przecież nie jesteś ty. Próbowałeś kiedykolwiek?
@teraflu_zatoki: najgorzej gdy się przed kimś otworzysz i już sam siebie zaczynasz nienawidzić za to po pewnym czasie heh Więc nie tylko ty masz z tym problemy. Ale to i też nie jest żadna przeszkoda by pisać z innymi o czymkolwiek, zależy też jak mocno idealizujesz
@teraflu_zatoki: może i do niczego nie doprowadzi ale jakoś milej czas minie na rozwiązywaniu problemów. A co do nawiązywania lepszych relacji z innmi to nwm sam jestem słaby w te klocki. Na pewno nie unikam/ignoruje kogoś na kim mi w jakimś stopniu zależy. Myślę że twoim problemem jest raczej zbytnio skupianie się na sobie i swoich problemach niż na tej drugiej osobie
.
I taak... nie warto za cholerę być za
@Nizax: ja mam fobię społeczną i osobowość unikającą, tak funkcjonuję i taki jestem od dziecka, nie potrafię sam się wyleczyć z zaburzeń które są częścią mnie, zwątpiłem już po tylu latach że coś się zmieni albo że komuś mogę być potrzebny
ale ogólnie masz rację rozumiem co chcesz przekazać, dzięki