Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DerMirker: najlepsza opcja to mieszkanie na terenach podmiejskich większego miasta ~100k. Do miasta 5 minut autem, 10 autobusem, własna przestrzeń, garaż miejsce, piwnica etc, jedyny minus to o wiele większą cena niż za chów klatkowy
Na patoRuczaju pod Skawiną nie ma terenów zielonych


@DerMirker: ale #!$%@? XDDD pic rel to obraz okoloicy osiedla (czerwoną pinezką na dole jest zaznaczone miejsce zrobienia zdjęcia - link do googlemaps tutaj)

jak widać całkowicie brak terenów zielonych w okolicy. tak brak że co weekend pełno ludzi na tych terenach zielonych, których ofc nie ma
Pobierz 6c6f67696e - > Na patoRuczaju pod Skawiną nie ma terenów zielonych

@DerMirker: ale...
źródło: comment_1593692773rHVGGjjELSpun0lEHeUA9k.jpg
@DerMirker: chyba cie dupa piecze o nowe budownictwo, przez cale studia mieszkalem w "starych blokowiskach", teraz mieszkam w nowym i jest przepasc, to nawet nie jest roznica - oczywscie porownuje takie same lokalizacje:
- wyciszenie na korzysc nowego
- brudna i smierdzaca piwnica, nawet jezeli wieksza nie ma szans z czysta i zadbana komorka lokatorska
- w starym budownictwie nie ma parkingu podziemnego, szukanie miejsca potrafilo czasem zajac 30min, do tego
@DerMirker: ja sobie mieszkam na osiedlu z lat '70 i to osiedle jest o niebo lepiej zaprojektowane niż te deweloperskie koszmarki.

-dużo przestrzeni między blokami, odległość około 20-30 metrów między budynkami
-bloki 4 lub 10 piętrowe
-jest gdzie parkować i jak se parkujesz 'pod chmurką' to opłata wynosi okrągłe 0 zł. Żadnych płatnych parkingów w cenie 3x przekraczającej wartość mojego auta
-normalne osiedle, mało meneli i dresów
-do szkoły się idzie
@DerMirker: Kupowanie teraz mieszkania to strata kasy. Za 20 lat ludzie mieszkajacy w domach będą mieli samochody autonomiczne, pracę w VR, roboty do sprzątania, malowania, gotowania, drony dostarczające paczki, itp. Ludzie z mieszkań będą mieli przyjemność słuchania jak sąsiad sika nie po ściance.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wygryw_z_wyboru: ale my nie mamy pod miastem domu, tylko 40 km dalej, bo teraz sprawdziłem ile dokładnie i jakby wyjechać w tym momencie to droga zajmie 43 min wg Google. Jakbym mial pod miastem to czas byłby dużo krótszy, więc z dupy bierzesz te 3h.