Wpis z mikrobloga

@FlasH: "homo mi nie przeszkadzają, dopóki udają hetero"
nie dość, że stara i nudna śpiewka, to nawet to nie jest prawdą, bo gdyby mu "nie przeszkadzało" to nie #!$%@?łby, że LGBT są gorsi od komunizmu
  • Odpowiedz
@FlasH: Przecież dla tego cymbała i jemu podobnych "wyzywające zachowanie" i "narzucanie się" to jest trzymanie się za rękę albo w ogóle istnienie, to o czym on mówi xDD
  • Odpowiedz
nie dość, że stara i nudna śpiewka, to nawet to nie jest prawdą, bo gdyby mu "nie przeszkadzało" to nie #!$%@?łby, że LGBT są gorsi od komunizmu


@jPaolo2: on nie powiedział że geje i lesbijki są gorsi od komunizmu, tylko że ideologia która używa tych ludzi do swoich politycznych celów jest gorsza od komunizmu. Swoją wypowiedzią potwierdzasz, że jesteś produktem i ofiarą propagandy grup realizujących tą ideologię, czyli pożytecznym idiotą, który
  • Odpowiedz
tylko że ideologia która używa tych ludzi do swoich politycznych celów jest gorsza od komunizmu


@malleonamalo: to znaczy, że jest zdrowo #!$%@?ęty.

Nawet jeżeli na chwilę przyjmiemy, że LGBT to ideologia, która ma na celu wprowadzenie małżeństw homoseksualnych, adopcje dzieci i cholera wie co jeszcze, to powiedz mi dlaczego ta "ideologia" jest gorsza od komunizmu.
Przecież to prawactwo zarzuca komunizmowi miliony ofiar? "Ideologia LGBT" będzie mieć miliardy ofiar?
  • Odpowiedz
Nawet jeżeli na chwilę przyjmiemy, że LGBT to ideologia, która ma na celu wprowadzenie małżeństw homoseksualnych, adopcje dzieci i cholera wie co jeszcze, to powiedz mi dlaczego ta "ideologia" jest gorsza od komunizmu.

Przecież to prawactwo zarzuca komunizmowi miliony ofiar? "Ideologia LGBT" będzie mieć miliardy ofiar?


@FlasH: @jPaolo2: współczesne ideologie lewicowe już nie prowadzą rewolucji siłowych, tylko kulturowe. To że jakaś ideologia nie ma "ofiar", to nie znaczy, że nie
  • Odpowiedz
@malleonamalo: Gorsze od komunizmu?
Żebyś się nie zesrał...

I jeszcze ta walka z kościołem...
O tak... walczą wpychając do kościoła homoseksualistów, którzy potem gwałcą małe dzieci... a potem kręcą o tym filmy.
  • Odpowiedz
@malleonamalo: przecież ty nie masz pojęcia co "ideologia" w ogóle znaczy. Nawet gdyby przyjąć, że wszystkie osoby LGBT miałyby takie same poglądy i sposób widzenia świata (co jest fałszem), to tą ideologią byłby zwykły liberalizm i/lub humanizm.
  • Odpowiedz