Wpis z mikrobloga

@naganiaczherculesa: TC to uniwersalna waluta w grze, PACC to tylko premium

Dodatkowo najtansze TC, ktore udalo mi sie znalezc (10:55) to 37 zl [a nie 43] - musiales zle sprawdzic.
Sam osobiscie handluje po 36, co i tak jest korzystniejsze ze wzlgedu na 8% prowizje allegro.
Cipsoft od lat ma w dupie resellerow, bo ci nie robia im wiekszej szkody.
@naganiaczherculesa: mozliwoac latwego zarobku pieniedzy, jesli masz juz dobre eq i tyle miesiecznie generujesz tc ze mozesz sobie pozwolic na darmowy abonament i spokojna gre, to reszte mozesz sprzedac. Co do kupna tc, to zalezy bo tutaj handluja ludzie oscylujac w roznych wartosciach, a takze na fb. Czasem miedzy 1 a 2 serwisem potrafi byc spora roznica za pakiet. Np. Ja tutaj nie moglem sprzedac coinsow nawet jak oferowalem 250 tc
@Insane_Mike: zalezy gdzie sie pchasz, w grupie ktorej jestem jest pare osob ktore sprzedaja i jak ktos nie chce ryzykowac u kogos kto jest nowy i proboje sprzedac tc, to idzie do zaufanych sprzedawcow.
@naganiaczherculesa: allegro to chyba ma ceny wygurowane. Fajnie jak znajdziesz taka osobe, ktora by ci sprzedawala zawsze jak potrze ujesz coinsy i gltanio
@Szr1h ? Czy wy nie rozumiecie tego, że tc które ktoś skupuje na markecie za gp a później je sprzedają na FB albo allegro nie wpływa na zarobki cipsoftu. Przecież on sam tego nie produkuje i dopóki ktoś nie kupi na stronie cipsoftu coinow to nie będzie ich w grze... Ile tckow w grze w obiegu tylko sprzedał cipsoft. Nikt ich nie produkuje ... Dlatego nie robią nic z resellerami. Tak samo
@Okex
@Insane_Mike odpowiedziałem typowi, który pisal, że wolą jak Polaczki brać ze skupu, zamiast dać zarobić uczciwej firmie xD poza tym nie pierwszy raz widzę jak ludzie piszą, że to okradanie cipsoftu jakby ci resellerzy mieli własną maszynkę do tc xD