Wpis z mikrobloga

Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo uratowali samotną matkę?

Przecież tego typu teksty to tylko taka prostacka manipulacja mająca wjechać na honor mężczyzny, w którą nie wierzą nawet (a może przede wszystkim) te samotne matki i wystarczy mieć IQ wyższe od kamienia, pomyśleć i poobserwować przez minutę niezaślepionymi spermą oczami zachowanie kobiet, żeby było to oczywiste.

Ile to ja się nasłuchałam żali wielce zasmuconych matek takich gości, wypytujących wszystkich naokoło jak nakłonić syna do zmiany zdania, albo podś#!$%@? znajomych kobiet za ich plecami...

Biorąc samotną matkę wysyłasz społeczeństwu sygnał: "jestem desperatem, genetycznym śmieciem, który musi się zadowolić resztkami po innych" i nie, nie jest to zdanie przegrywów, ale głównie KOBIET, przygrywy tylko obserwują rzeczywistość.

Możecie napisać: "co mnie obchodzi życie innych?" i macie absolutną rację, niech żyją jak chcą, po prostu bardzo ciekawi mnie co kieruje tymi mężczyznami, cóż takiego strasznego wydarzyło się w ich życiu, że decydują się na takie upokorzenie, na wydawanie swoich w pocie czoła wypracowanych zasobów na obcego bękarta i wysłuchiwanie przy każdej większej kłótni nieśmiertelnego klasyka "zostaw go/ją, nie jesteś jego/jej ojcem" wypowiadanego przez matkę. To jest jakiś wyższy poziom samobiczowania, którego nie jestem w stanie pojąć.

To już łatwiejsi do zrozumienia są ci goście, co lubią patrzeć jak wielki czarnoskóry byk rucha ich żonę - po 30 minutach jest koniec, mąż samotnej matki marnuje całe swoje życie...

#p0lka #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #madki
throwaway2137 - Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo u...

źródło: comment_1593769178L4daz8x74e73SW0yrsPLr2.jpg

Pobierz
  • 14
@throwaway2137: A mnie właśnie interesuje, bo przez takich gości jest psuty rynek. W sensie dają różowym sygnał, że te nawet mając dziecko mogą być pożądane i utrzymywane przez takich. W rezultacie zamiast próbować się w życiu ustatkować będą się bawić do momentu ciąży, a potem szukać tego co je weźmie pod swój dach, mogąc tak naprawdę znaleźć każdą inną, lub być samemu. Co oczywiście powoduje, że znajdziesz #!$%@? do dupy, a
Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo uratowali samotną matkę?


@throwaway2137: Jeszcze ilu...

po prostu bardzo ciekawi mnie co kieruje tymi mężczyznami, cóż takiego strasznego wydarzyło się w ich życiu, że decydują się na takie upokorzenie, na wydawanie swoich w pocie czoła wypracowanych zasobów na obcego bękarta i wysłuchiwanie przy każdej większej kłótni nieśmiertelnego klasyka "zostaw go/ją, nie jesteś jego/jej ojcem" wypowiadanego przez matkę.


@throwaway2137:
@throwaway2137: Zaraz się zlecą bo nie kumają ,że chodzi o młode siksy i rozwódki, będą pisać a co jak wdowa wtedy to też ? albo moja koleżanka miała siostrę której koleżanka też jest samotną mamą i ona jest normalna incelu, faszysto, szowinisto itp
@throwaway2137: mama taką teorię: mężczyźni biorą samotne matki bo widzą że urodziły zdrowe dziecko więc udowodniły że nie ma problemu w donoszeniu ciąży, porodzie i nie ma skaz genetycznych więc jest większa szansa że urodzą im zdrowe dzieci