Wpis z mikrobloga

@trace_error: Super. Dzięki. Wg wahoo powinno być kolejno:
* 2km i wtedy 1 kwadracik to 500 m
* 20 km (kwadracik to 5 km) ale działa chyba tylko z navi - tej mi brakuje
* pozostałe do przejechania (tylko jak jest włączona navi)
* cała trasa (+ pozostałe jak jest navi)

Tutaj jest link do dyskusji na forum google gdzie ktoś wrzucił odpowiedź od supportu wahoo:
https://groups.google.com/g/wahoo-elemnt-users/c/K3HaBuWSo3I/m/ZMCHhjDUAwAJ

I got this from
@marcin_k: ok, w sumie nie musiałem jechać by sprawdzić. Wystarczyło że załadowałem jakąś trasę >20km.
Mam widok podstawowy -- (zoom in) -> taki sam podstawowy tylko jakby przesuniety -- (zoom) -> cała trasa i pozostały fragment.

Więc poniekąd potwierdzam, że nie zauważyłem by się pojawił odcinek najbliższych 20km na profilu wysokości trasy.
@trace_error Czyli chyba tak jak u mnie. Dzięki za sprawdzenie. Brakuje mi tej skali na dłuższych podjazdach, bo albo widzę tylko fragment i nie wiem ile mniej więcej do końca podjazdu, albo widzę całą trasę i wtedy mało co widać.
@marcin_k: jak jeszcze miałem garmina i strava nie robiła cyrków z premium to dokładnie do takiego celu jak dystans na nieznanych długich podjazdach robiłem sobie prywatne segmenty lub wrzucałem istniejące
@trace_error też tak robię, ale przy dłuższych trasach w nowym miejscu to trochę męczące. Szczególnie, że nie używam stravy do rysowania tras. Nowe garminy ze swoim ClimbPro wyglądają w tym temacie dużo lepiej.