Wpis z mikrobloga

@sambarumba: raczej obserwuje to ze ludzie zamiast wymyślać coś samemu liczą ze kopiuj wklej zrobi robotę, zreszta jak w innych dziedzinach życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie tylko na mirko

I mnie to w sumie... bawi jak widzę taki wpis XD

@PaulStanley:

ehhhhh następny próbuje pobić mój rekord ale nic z tego kolego, daleko do mojego niemal 10k plusów


Parafrazując Dd

Sam wymyśliłem ten wpis, no Ty mi nie pomagałeś a kolesie widzisz co wyprawiali nie miałem łatwego zadania z jednej strony zielonki ze swoim sztabem antygorącowym, admini, z drugiej strony kolesie z tagu.

Tylko dzięki robotniczej braci mikroblogowej i trochę z głównej poradziłem sobie z wyplusowaniem tego wpisu .Czy w tych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@MilionoweMultikonto: niekoniecznie, po prostu kręcę beke z wykopków którzy kopiują mój wpis i liczą ze będzie większa przebitka.

Nawet im się nie chce treści zmieniać XD


@PaulStanley: ale trzeba byc #!$%@? zeby dawac #!$%@? o cos takiego. Tu sie wrzuca wszystko. Pasty, wpisy, kopie innych wpisow - dla beki, dla zabawy. Nikt nie wykradl ci tego zeby udawac zajebistego. Zluzuj majty
@PaulStanley: jestem autorem "w tym domu ruchamy psa, gdy pije je i sra"

pierwotnie dostałem za niego 2 dni bana, czasami się pojawia tutaj, wtedy się cieszę, nie mam bólu dupy o "prawa autorskie" - cieszę się, że stworzyłem coś, co jest kopiowane w necie.

Ja, w porównaniu do Ciebie, przynajmniej spędziłem nad tym 10 minut w fotoszopie, a nie wygooglałem screenshota w necie xD