Wpis z mikrobloga

bardzo lubię żywiec amerykańskie pszeniczne
dosyć ciężko je dostać, w okolicy mam tylko kilka sklepów, w których mam ok 63% szansy, że akurat będzie
dziś odwiedziłem wszystkie te sklepy i #!$%@? w żadnym nie było. zastanawiam się, czy go nie wycofali?
w jego miejsce dali jakieś pszeniczne, ale nie jest aż tak dobre. białe też mi się przejadło (przepiło)
#!$%@? tak naprawdę to piwo smakowało każdemu, z kim rozmawiałem. czy 5zł to jest wystarczająco wysoka cena, by zniechęcić polskiego k0nsumenta? ja się #!$%@? pytam? oddajcie mi moje ulubione piwo

#piwo #zywiec
  • 14
@Raisei-chan: #!$%@? nwm. kiedyś na domuwce kolega wypił mi moje amerykańskie pszeniczne, bo powiedział że pierwsze z brzegu w lodówce było, ale jakby co to mogę wziąć jego żubra. ha tfu no #!$%@? :((( rzadko piję i kiedy już to robię, chcę pić coś kapkę lepszego od gówna. oplułem go wtedy i kazałem #!$%@?ć z domu. niestety to byłe jego domuwka więc to ja musiałem sobie pójść
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powodzenia: weź znajdź na stronie numer na infolinię żywca i zadzwoń z prośbą o numer telefonu do przedstawiciela handlowego z twojego rejonu (powiesz ze chcesz zamówić towar do sklepu).
Dzwonisz do niego i pytasz gdzie w okolicy takie kupić.
Jak nigdzie to poproś żeby zagadał w najbliższym sklepie to ci wrzuci skrzynkę razem z innym zatowarowaniem a ty zagadaj w tym sklepie żeby to od niego zamówili bo sobie kupisz od