Wpis z mikrobloga

@igik1234: Jakie tym masz prawo do decydowania o wybaczaniu za kogokolwiek? Czy ten zbok walił konia twoimi rękami? To co #!$%@? opozycja w tej sprawie zmusza mnie do pójścia i oddania głosu na Dudę. Miałem nie iść wcale, ale tej żenady już nie zdzierżę...
@tom3k86: A jakie Duda ma prawo w ułaskawianiu stworzenia które molestowało własną córke? Ten człowiek powinien do końca życia gnić w pierdlu i #!$%@?ć piach a nie jeszcze być ułaskawiany przez Ziobro i Dude. Jak można w ogóle dopuścić do tego że ofiara molestowania żyje w tym samym domu z gwłacicielem ze względów ekonomicznych, co to ma #!$%@? być za parodia państwa? A Ziobro z Funduszu Sprawiedliwości sobie kupuje motopompy dla
@igik1234: Nie będziesz mi chamie mówił czy mogę się nazywać Polakiem czy nie. To nie Duda wymyślił ułaskawienie tego zwyrola tylko sama poszkodowana to raz. Dwa to typ odsiedział cały wyrok w więzieniu. Trzy to "wolny" sąd niezależny od pisowców poparł tą prośbę.
@tom3k86: A ja ci dalej powtarzam, że nawet z wywiadów z rodziną wniosek jest tak, że ten wniosek był wystawiony tylko ze względów ekonomicznych bo ofiary są uzależnione finansowo od pedofila. 5 razy mam ci to napisać żebyś to pojął? Od takich sytuacji miał być Fundusz Sprawiedliwości, ale oczywiście Ziobro go #!$%@?ł jak wszystko czego się dotyka. Ale w końcu łatwiej wystawić papier i zwolnić zboczeńca z całkowicie należnej i zasłużonej
@igik1234: Z wywiadów wynika że pieniądze od niego dostawały jeszcze zanim się do nich wprowadził, mieszkał ze swoimi rodzicami i same mu zaproponowały żeby mieszkać razem.
tylko sama poszkodowana to raz


@tom3k86: Poszkodowana, która mieszkała z matką, twierdzącą, że mąż jest niewinny i nie zrobił nic złego. I na to dorzuć jeszcze problemy finansowe z jakimi się borykały (i zastanów kto kogo za to obwiniał). Ciekawe musiała mieć ofiara życie w takim domu.

Niezależne sądy nie są nieomylne. To są dwie różne kwestie, więc nie manipuluj. To raz. Dwa, że działają w ramach prawa jakie istnieje.
@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: A ja ci przypominam, że to nadal nie jest żul który ukradł piwo ze spożywczaka tylko kazirodczy pedofil. Ten człowiek nadal wisi w rejestrze przestępców seksualnych, to jest człowiek który dopuszczał się wielokrotnego molestowania. Dla takich ludzi litości być po prostu nie powinno i zakaz zbliżania się do ofiary nie powinien być znoszony pod żadnym #!$%@? #!$%@? i to powie ci praktycznie każdy psycholog, ale Ziobro wie lepiej. Jest jakieś