Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Kilka łodzi ma dziś problemy z wiatrem. Zdjecianznpokladu RS «Inge Steensland», który musiał wypłynąć by pomóc asystować żaglówce przy Tromøya. Prom między Hirtshals i Kristiansand został dziś odwołany. Zachęcamy żeglarzy do działania jako Color Line. Zostań w porcie. Zdjęcie: T. Sundsdal
#pogoda #zeglarstwo #morze #ciekawostki
PMV_Norway - Kilka łodzi ma dziś problemy z wiatrem. Zdjecianznpokladu RS «Inge Steen...

źródło: comment_1593973139F3wjaWmvAIJagSmoU7qReN.jpg

Pobierz
  • 15
@UbiQuityRegis: Nie ma informacji ile było wiatru, u mnie w ogrodzie wywiało parasol i połamało stół.
Nie sądzę by szli pod pełnym grotem, być może przyszkwaliło tak, że nie zdążyli nic zrobić bo przyznaję, że wiatr pojawił się dość nagle.
Może im się coś zacięło, ciężko powiedzieć za mało informacji, może im się zaciął roler, albo wyciągnęło im grota z rolera
@PMV_Norway: Korzonki go #!$%@?ły, tak to jest jak sie wstaje zza biurka po 30 latach.

Męczyłem się z tym jak zacząłem robić siano na spawaniu po budowach ze dwa lata, bywało tak jakby po wstaniu z łóżka ktoś #!$%@?ł Ci bejsbolem przez plery i cyk podłoga ( ͡° ʖ̯ ͡°)