Wpis z mikrobloga

Takie coś na podkarpaciu przychodzi razem z pocztą, strona rafalnieklam na facebooku jest reklamowana z kasy komitetu Dudy (ktoś wczoraj wklejał) i na google to samo (ktoś kilka dni temu wklejał). UIotki pewnie z tego samego źródła sponsorowane.

Obrzydliwe.

#podkarpacie #trzaskowski #wybory #wyboryprezydenckie2020 #duda #4konserwy #neuropa
Pobierz dzek - Takie coś na podkarpaciu przychodzi razem z pocztą, strona rafalnieklam na fac...
źródło: comment_1594030481GDqQUfyBjJGZp98IbQJizq.jpg
  • 9
@Dante27: właśnie takie gadanie jest najgorsze obrażanie ludzi za to skąd pochodzą a póżniej zdziwienie że nie głosują po mojej myśli ,mieszkam w pdk i w moim mieście jest prezydent z SLD {nie Rzeszów} czyli jeśli będzie dobra praca samorządów to nie będzie pisu w podkarpaciu i tyle
@andrexxxx: jestesmy wiec sasiadami (Lublin here), i takie "gadanie" jest niestety poparte mocnymi podstawami (mieszkam w miescie, ale 3/4 rodziny mam na wsi, wiec mam niezly oglad), to jaki tutaj ludzie maja swiatopoglad czy wiedze o kraju/polityce jest zenujace, "stare baby" ktore nie ogladaja niczego innego niz tvp i nawet o jakichs aferach z lotami czy o kuchcinskim i jego hooby jakim jest macanie mlodych ukrainek wogole nie slyszaly, "zule" ktorym
@Dante27: wiem że wielu jest takich ale np na pln podkarpacia jest duzo przemyslu i tak nie do konca sie ludziom wszystko podoba co robi pis tylko jak słyszą ciągle w TV o złym pdk to stają okoniem i głosują na pis bo oni ich nie atakują [na wsiach jest dużo gorzej z podejsciem przyzwyczajenie do ogladania wiadomosci o 19 30 i kosciol ale mlodzi juz sie tym tak nie przejmuja