Wpis z mikrobloga

nie sądziłem że tutejsze prawactwo okaże się jeszcze gorszym nazistowskim szambem niż uważałem do tej pory

usprawiedliwianie, otwarte popieranie i radość z obrzydliwych zbrodni popełnianych przez muzułmańskich terrorystów w #izrael to coś czego nie spodziewałem się nawet po konfederuskich zwyrodnialcach popierających kacapskich zbrodniarzy

muzułmańscy terroryści z dziką radością popełniają bestialskie tortury, gwałty i morderstwa także na dzieciach, a prawctwo się cieszy i bredzi o "zabijaniu okupantów"

IDENTYCZNIE banderowcy usprawiedliwiają zbrodnię wołyńską, że bestialskie mordowanie niewinnych rodzin, dzieci to było "zabijanie okupantów" i teraz "polskie" prawactwo tak chętnie wycierające swoje plugawe mordy wołyniem, tak samo usprawiedliwia identyczną zbrodnię

oczywiście to nie przypadek, bo banderowcy, muzułmańscy terroryści, czy kacapscy zbrodniarze to jest dokładnie to samo, prawi obrońcy konserwatywnych wartości

w prawctwie od dawna nie widziałem żadnych wartości, teraz nie widzę już żadnego człowieczeństwa

to jest zło które powinno być całkowicie zniszczone

#neuropa #wojna #bekazpodludzi #bekazprawakow
  • 64
  • 14
@Rondo3:

Czy te konserwatywne wartości są teraz z nami pokoju?


wasze konserwatywne wrtości są w auschitz, w buczy, a teraz w izrealu

@washington

nie prawactwo tylko narodowo faszystowskie mordy konfederackie


to znowu nie była prawdziwa prawica?
ile jeszcze będzie zbrodniczych ideologii zanim znajdziemy tą prawdziwą prawicę?

@Kalifornix:

Płaku płaku złe prawactwo nie lubi nazistów XXI wieku, jak to tak można.


to samo o wołyniu napiszesz naziolku?
@afc85: Nikt tak dobrze nie rżnie idioty jak ty. xD

popierając zbrodnie muzułmańskich terrorystów po raz kolejny udowadniacie, że nie macie nic wspólnego z zachodnią cywilizacją, wy i wasze "wartości" jesteście tą samą barbarzyńską bandą co kacapy i talibowie


Projekcja. Jesteś jak taki ruski troll, którymi niby się brzydzisz, tylko inne media mówią ci co masz myśleć. Tak samo jak oni kłamiesz i dasz się posiekać, żeby bronić swojego marnego plemienia.