Wpis z mikrobloga

nie sądziłem że tutejsze prawactwo okaże się jeszcze gorszym nazistowskim szambem niż uważałem do tej pory

usprawiedliwianie, otwarte popieranie i radość z obrzydliwych zbrodni popełnianych przez muzułmańskich terrorystów w #izrael to coś czego nie spodziewałem się nawet po konfederuskich zwyrodnialcach popierających kacapskich zbrodniarzy

muzułmańscy terroryści z dziką radością popełniają bestialskie tortury, gwałty i morderstwa także na dzieciach, a prawctwo się cieszy i bredzi o "zabijaniu okupantów"

IDENTYCZNIE banderowcy usprawiedliwiają zbrodnię wołyńską, że bestialskie mordowanie niewinnych rodzin, dzieci to było "zabijanie okupantów" i teraz "polskie" prawactwo tak chętnie wycierające swoje plugawe mordy wołyniem, tak samo usprawiedliwia identyczną zbrodnię

oczywiście to nie przypadek, bo banderowcy, muzułmańscy terroryści, czy kacapscy zbrodniarze to jest dokładnie to samo, prawi obrońcy konserwatywnych wartości

w prawctwie od dawna nie widziałem żadnych wartości, teraz nie widzę już żadnego człowieczeństwa

to jest zło które powinno być całkowicie zniszczone

#neuropa #wojna #bekazpodludzi #bekazprawakow
  • 64
@afc85: napisałem chyba wyraźnie - obie strony są terrorystami. nie bądź hipokrytą i nie udawaj że nie wiesz jak przez lata żydzi traktowali palestyńczyków i robili sobie show z popcornem w dłoni oglądając bombardowania ich domów. nie udawaj że nie pamiętasz znalezisk o tym jak izraelscy żołnierze strzelali do palestyńskich dzieci. druga sprawa że one są już pewnie tak zindoktrynowane i mają tak wyprane mózgi że nic by z nich dobrego
  • 3
@koniozwalacz

napisałem chyba wyraźnie - obie strony są terrorystam


nie, jedna strona jest terrorystami, druga się przed nimi broni, czasem nie przebierając w środkach, ale jak widać zbyt łagodnie

gdyby ci "palestyńczycy' mieli taką przewagę jak izrael przez lata to z radością torturowaliby i wymordowali wszystkich żydów, a kobiety i dziewczynki najpierw zgwałcili
a izrael dał im autonomię i parlament
pojmujesz różnice?
nie sądziłem że tutejsze prawactwo okaże się jeszcze gorszym nazistowskim szambem niż uważałem do tej pory


@afc85:
Akurat jeśli chodzi o prawa Palestyńczyków to częściej i głośniej wypowiada się lewactwo.

A prawda jest taka, że przemoc rodzi przemoc. Jeśli przez lata żołnierze izraelscy dokonywali zbrodni na Palastyńczykach, to dzieci zostały wychowane w nienawiści. Nie wiem czego nie rozumiesz. Są tylko 2 rozwiązania, albo obie strony całkowicie zrezygnują z przemocy, albo jedna
  • 0
@T0pi5: @GeraltRedhammer

"lewactwo " jest za wolnością, a "prawactwo" za terrorystami, to jest ta różnica

albo jedna będzie musiała zostać całkowicie wybita


i tak się skończy, bo prawactwo nigdy nie zrezygnuje z przemocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@afc85:

"lewactwo " jest za wolnością, a "prawactwo" za terrorystami, to jest ta różnica


No nie. Liberalizm jest jednak niezgodny ani z lewactwem, ani z prawactwem. Właściwie to skrajni lewacy chcą wprowadzić taki sam zamordyzm jak skrajni prawacy, tylko mają inne akcenty ideologiczne i zakazy w innych miejscach. Teoria podkowy. Z drugiej strony skrajny liberalizm to anarchia i też nie jest dobry.
@afc85: ty jesteś aż tak upośledzony, czy aż tak stronniczy? bronią się przed terrorystami zagrabiając rolnikom ziemię i burząc domy cywilom? było kiedyś na wykopie znalezisko z sondą uliczną w izraelu gdzie żydzi mówią że palestyńczycy to nie są ludzie, można ich zabijać i tak w ogóle to mają z tej ziemi #!$%@?ć bo 2 tysiące lat temu mieszkali tam ich przodkowie, Pan Bóg obiecał im tą ziemię i #!$%@? ich
@afc85: największą mam bekę, jak prawaki, dopiero co straszące muzułmanami i wojującym islamem, popiera... Wojujący islam, który namawia muzułmanów do Świętej Wojny i jeszcze im kibicuje xDDDD Oni chyba po prostu lubią wspierać tych, którym bliżej do pastuchów, bo innego wytłumaczenia nie widzę.

@afc85: W sumie tutaj atakujesz prawactwo ale na zachodzie to lewica jest tą antyizraelską, proarabską stroną. Zastanawiam się, czy w przypadku braku sporu o mienie i komentarzy w sprawie tzw. "polskich obozów" ze strony izraelskich polityków polska prawica nadal miałaby takie zdanie o Izraelu. Państwo Izrael części prawicy powinno wręcz pasować jako idealny model państwa chroniącego interes narodu. Oparte o rynek ale również silny kolektyw narodowy + obowiązkowa służba wojskowa dla