Wpis z mikrobloga

@ziaba:
pod tagiem i na discordzie - nieoficjalne gadki sa na discordach (gdzieś w tagu powinny być podane). Sama gra jast na wykopie.
Nastepna gra z lacunafabularnie bedzie na lurkerze, bo na wykopie potrafimy dostac bana jak w RP poleca przeklenstwa :(
@ziaba: Ja sam GM'uje od nastu lat, ale generalnie raczej nie korzystam z materiałów znalezionych w necie. Zazwyczaj jest to inwencja własna, albo oficjalnie wydane materiały książkowe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ziaba: od jakichś 15 lat gmuje, ale sam sobie wszystko wymyślam i inspiruje się popkultura. Aktualnie prowadzę znajomym Star Wars d20 w Starej Republice.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ziaba: ja właśnie reaktywowałem ekipę i gramy właśnie w D&D 5e. Bardzo fajna polska kampania na start jest dostępna na dmsguild i zowie się "Powrót czarnoksiężnika", autorstwa Janka Sielickiego. Dużo komentarzy na marginesach, warianty dla bardziej i mniej zaawansowanych drużyn. Jestem mega pod wrażeniem.

Jest na dmsguild trochę materiałów po polsku, ale ewidentnie to jest raczkowanie dopiero.

Najwięcej ciekawych rzeczy, jest moim zdaniem subreddicie DnDBehindTheScreen, tylko wiadomo, po angielsku.