Wpis z mikrobloga

O ile usunięcie podróży metrem nie jest złe, bo był to w zasadzie niewiele wnoszący do gry smaczek, to już jednak modyfikowanie pojazdów trochę bardziej boli. Modyfikowanie broni też podobno wypadło. Jeżeli weźmiemy pod uwagę jeszcze inne wywalone rzeczy i dwukrotne przesunięcie premiery gry, to wniosek jest prosty: oni są z tą grę jeszcze w lesie, a w zasadzie na skraju lasu, jedna nadal nie mogą z niego wyjść, więc żeby to zrobić zaczęli wyrzucać różne rzeczy z gry i zostawić te najpotrzebniejsze.

Generalnie nie wygląda to zbyt dobrze i przyznaje, że hype na grę spada i jest dużo szansa, że będzie rozczarowanie roku, albo co najwyżej dobra gra z średnią ocen na poziomie 80%.

No ale najważniejsze, że nadal będzie można "zcustomizować" (dobrze to napisałem?) wygląd swojego penisa swojej postaci.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cyberpunk2077 #gry #pcmasterrace #ps4 #xboxone
Pobierz maciorqa - O ile usunięcie podróży metrem nie jest złe, bo był to w zasadzie niewiele...
źródło: comment_1594068300kOop47WpzkNkTctuMTOj32.jpg
  • 18
@maciorqa: no jak dla mnie to wywalają jakieś gówno rzeczy i to co wyszło po testach, że się nie nadaje. Jazda metrem no kto by tym jeździł to jak jazda powozem w RDR2 wolałem już koniem jechać niż do powozu jechać. Chodzenie po ścianach wyszło po testach, że gra robi się zbyt łatwa. Nie wiem dlaczego wywalili modyfikację samochodu a zostawili malowanie łoniaków chyba, że będzie to widać ale raczej nie.
@maciorqa:

oni są z tą grę jeszcze w lesie, a w zasadzie na skraju lasu, jedna nadal nie mogą z niego wyjść, więc żeby to zrobić zaczęli wyrzucać różne rzeczy z gry i zostawić te najpotrzebniejsze.


Nie, w gamedevie wiele rzeczy jest wywalanych, z różnych powodów. Albo ograniczenia silnika, albo brak balansu, albo zbyt trudne do zaimplementowania a nie dające dużych korzyści albo jeszcze co innego. W żadnym wypadku usunięte elementy
@maciorqa: Wiesz co, w sieciówkach jest taka cudowna opcja jak "zbanuj za obrazę servera", gdzie banują graczy za takie właśnie złorzeczenie na wszystko

Redzi mogliby zacząć stosować, bo naprawdę wchodzić na tag fanowski i krytykować coś w co jeszcze nie grałeś to naprawdę trzeba mieć samozaparcie, a tak cyk - banik i wszyscy mamy święty spokój.( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@maciorqa: to będzie po prostu średnia gra z może dobrą fabułą... o ile nie zmodyfikowali też całej historii na rzeczy ubogacenia jej wesołymi wątkami LBGT+, BLM i takich innych z dużej litery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fiktorianin Ponoć z pierwszej i drugiej części też masę rzeczy wycięli. Tylko wcześniej nie ujawniali detali gry w trakcie procesu produkcji. Od wiedzmina 3 są dość otwarci. Co jednak się trochę mści - bo mówią o grze podczas produkcji a gracze potem narzekają, że coś wycieli.
@Fiktorianin:

Ot możesz sobie mieć napletka albo i nie i zmienić rozmiar

to będą takie detale czy trolujesz? myślałem że można po prostu wybrać typ narządu

@SarahC:

wchodzić na tag fanowski i krytykować

jaki tag?! XD
nikt ci nie broni stworzyc coś w rodzaju tagu cp77fanboys

banik i wszyscy mamy święty spokój.

no jak na razie to mało jest tych "was" na tagu, widzę głównie ludzi komentujących co im się
@maciorqa: podróży metrem trochę żałuję, zwłaszcza, że twórcy mogli tam zrobić coś więcej niż tylko przejażdżkę. Może jakieś losowe wydarzenia, hakowanie, kradzież. To także mogłaby być dobra opcja na zgubienie pościgu. Poza tym samo metro dawałoby wiele w przedstawieniu świata gry - zapyziałe wnętrza, holograficzne ekrany, naćpani ludzie, akty wandalizmu czy przemocy, elektronika i sam widok na miasto (gdyby trasa prowadziła nie tylko pod ziemią), betonowa dżunglę i jej poszczególne, różniące