Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@1988BaZyL: @MateuszHadeusz: z jednej strony racja, z drugiej z matematycznego punktu widzenia mieliśmy większą szansę na urodzenie się w jakimś afrykańskim czy azjatyckim szambie gdzie na jakąkolwiek normalność nie byłoby szans a szczytem możliwości byłaby nauka pisania i czytania wraz z wyjazdem do arabusow na niewolniczay #!$%@? za pół darmo. Więc mimo wszystko wolę już Polskę od jakiegoś Bangladeszu czy innej Liberii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1988BaZyL: Mnie śmieszy to jak głosują polacy na Islandii, bo żyją w kraju którym rządziła lesbijka, a głosują bardzo narodowościowo. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Mave: to po #!$%@? nam własny prezydent, flaga, godło, wyjebmy te archaizmy, najlepiej jeden prezydent europy i będzie spokój i jedna flaga unii europejskiej
@Morritz: nie miałbym nic przeciwko, świat idzie do przodu, a ludzie nadal się kłócą kto powinien ich reprezentować na świecie - jeden magister historii, czy inny magister filozofii, bez pojęcia o rządzeniu krajem i robiący z siebie pajaca. Polska jest nic nie znaczącym państwem w Europie, a co dopiero na świecie i żaden wstyd to przyznać.
Polacy, którzy stąd wyjechali kilkanaście lat temu. Zadomowili się w swoich nowych krajach. Żyją sobie spokojnie i patrzą z politowaniem i ulgą na cyrk w Polsce.


@1988BaZyL: Jedyne za co jestem wdzieczny PiSowi to to ze za czasow ich pierwszych rzadow zapowiadala sie taka #!$%@? ze zdecydowalem sie wyjechac na zachod. Za drugiej kadencji Tuska zaczalem naiwnie myslec o powrocie (nie dla tego ze mi zle ale widac bylo dobre perspektywy