Wpis z mikrobloga

@Gregua: to taka forma szantazu dla ludzi ze slaba psychika, zeby zaglosowali na "jedyna sluszna opcje" i wtedy beda juz fajni i dostana darmowe plusiki na wykopie/fb/tt i tak dalej. patrzac na wykop, to calkiem skuteczna akcja.
  • Odpowiedz
@Gregua: niestety na tym to polega. Wykopki w dużej mierze śmieją się z BLM czy innych lewaków że walczą o wolność słowa a ją innym narzucają.
Tu jest identycznie tylko w wersji "light". Jak masz swoje zdanie i głosujesz na przeciwnika innego kandydata to jesteś debilem, możesz jedynie głosować na mojego kandydata i wtedy twoje słowo się liczy xD
Każdy nauczył się że w dyskusji musi przekonać drugą stronę do swoich
  • Odpowiedz
@Gregua: bo stawka tych wyborów jest whuuuuuui wysoka mirek. dlatego jest takie ciśnienie na wykopie, dlatego jest tak wykop zawalony politycznymi tematami. Dlatego tylu młodych się obudziło nagle i jest hejt na Dude.
Głos nieważny to b. prawdopodbne ze głos oddany dudzie a to oznacza kolejne lata propagadny sukcesu pisu. kolejne lata propagandy tvp w wersji korea północna.
Tu nie ma wyboru jak w poprzednich latach, teraz albo głosuejmy na Trzaska
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: stawka nie jest wysoka. Prezydentem mógłby zostać Kononowicz i wiele by to nie zmieniło :)
Żyłem za SLD, PO, PSL, PIS i bez każda władza była uwikłana i miała różne problemy. Taka jest polityka i doskonale wiem że żadna partia tego w Polsce nie poprawi.
Nawet zachwalana przez wykop Konfederacja, jak zacznie mieć większe poparcie i się rozrośnie to zacznie się wikłać w układy. (o ile już nie jest powiązana)
  • Odpowiedz
@manticore: oglądasz tvp? ja tak od jakiegoś czasu. takiego upadku nie widziałem nigdy. jestem po 30. propaganda jak z korei płn. dosłownie - tak określił ja ten koleś z kanału Pozdro KRLd.
wypraniu mózgu ludziom starszym i prostym nie daruję.

Twoje wywody mówiące o dążeniu w stronę kraju totalitarnego, albo zależności Dudy od prezesa... ehh, pierwszego nawet nie skomentuję. A drugie to aż ręce opadają.


Czyli się myle? Demokracja jest nie
  • Odpowiedz