Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1239
#pokazmorde czy lepiej będzie #pokazmordezrakiem ?
Walczę - tak jak pisałem Ja, Bóg, różowa, siostra i lekarze chociaż mimo to że dziwią że mamy tyle energii i zapału z tym wszystkim. Jutro pewnie wleci antybiotyk.
Najbardziej chyba ta chemia mnie stresuje. Ale przełożyli i to też nie całą mam dostać bo organizm jeszcze mam za słaby a nie chcą żebym się im przekręcił.
Ale po tym drenie z płuc bo w nocy nie mogłem oddychać, cały dzień psu w łóżku mimo środków przeciwbólowych.
Teraz usiadłem na łóżku bo nie uśmiecha mi się 24h leżeć w jednej pozycji, ale przynajmniej materac jakiś pneumatyczny z komorami.
Po przeciwbólowych nie mogę zebrać myśli, masakra jakaś. Nie boli, ale mentalnie nie ogarniam, a ten tekst pisze zaraz z 40 minut.
Nie wrzucam całej mordy, nie przestraszcie się, i wrzuciłem normalną minę a nie debila.
Dzięki Mirki i Mireczki że jesteście!
Jeśli jesteście ciut wierzący, pomódlcie się.
Napiszcie jakieś pytania to może odpisze jak dam radę jeszcze dzisiaj
#rakzoladka
sadfasfgags432raf - #pokazmorde czy lepiej będzie #pokazmordezrakiem ?
Walczę - tak j...

źródło: comment_1594239966GFDUsOJpXmOyWascBcXwNJ.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sadfasfgags432raf: bierz #!$%@? za łeb i nie daj mu się! Mi zabrał ojca w mniej niż sześć miesięcy i do dzisiaj mam problemy żeby normalnie żyć. Nie pozwól różowej, żeby odczuła ten sam ból co ja, wygraj i ciesz się życiem razem z nią. Trzymam kciuki, że wygrasz, dasz radę! ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
Dasz radę mireczku! Nie załamuj się, w każdej ciężkiej chorobie są trudne chwile ale żeby wygrać trzeba je przetrwać. Wykop jest z tobą :)
  • Odpowiedz