Wpis z mikrobloga

Młodzi, którzy teraz mają 20lat i nie pamiętają jak PiS i PO rządzili krajem do tej pory. Lepiej było głosować nawet na Biedronia czy Bosaka, niż na dwóch top popularnych. Za 5 lat zmądrzejecie, ale wtedy nowa fala pseudo życiowych dzieciaków na garnuszkach będzie głosowała, tak jak akurat jest modnie i znowu popis 75%. Żal mi was smarkacze. Mam nadzieję, że do władzy dojdzie Trzaskowski z PO i do końca gospodarka będzie rozerwana. Wtedy młode vikopki za kilka lat będą mogli głosować znowu na PiS. Niech ten matrix się zapętli!

Wiecie gdzie są teraz przyszli wyborcy? W tagach #przegryw i innych mema z #pepe . Teraz mają po 12 lat, nie wiedzą co robi PiS, nie są świadomi. Za jakieś 8-9 lat w wyborach będą głosowali na PiS po dwóch kadencjach PO. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że nie dostanę zawiasów za ten wpis jak gość z antykomor :)

PS: Ale za to jak statystyki wyglądają, młodzi głosują na Trzaskowskiego, Dudę i Bosaka XD Młodzi, którzy nie pracowali nigdy, nie utrzymywali się sami, studiują za hajs rodziców, a o życiu wiedzą to co ktoś napisze na mikro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję Wam serdecznie, że POPiS ma 75% głosów.

#ama #wybory #wyboryprezydenckie2020
  • 5
@Pytacz92 w Polsce jest ok 38mln ludzi
Ok 7mln to dzieci do lat 15(dane z GUS na rok 2019), więc możemy założyć że z 10mln to ludzie do lat 18 bez prawa do głosowania.

Zostaje nam 28mln ludzi.
9mln ludzi starszych >65r.ż które nie oszukujemy się jest raczej twardym elektoratem pisu

Zostaje 19mln

Sporo jest Grażyn z różnych wiosk gdzie ludzie oglądają TVP i TVN i nie wiedzą że jest inna partia
@m76859: zgadzam się, mam też znajomego pisiora od czasów liceum, związany partyjnie. Drugi to peowiec, na wiecach, pozują, robią studia MBA bez żadnego doświadczenia w pracy, potem wskoczą na stanowisko managerskie w spółce skarbu państwa i już będą dozgonnie wdzięczni za szansę.

Dlatego też, nie wierzę jak ktoś mówi, że młodzi muszą wejść do sejmu a nie stara gwardia sprzed 89r. To nic nie zmieni, dopóki będziemy głosować na powiązanych.