Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Aktualnie zarabiam ~3k miesięcznie, mogę odłożyć 500pln miesięcznie. Czy kupno #rower za 6-7k na 10 rat to głupota? Od dziecka jaram się jazdą, zawsze wydawałem wszystkie oszczędności na rower, ale teraz jestem już dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem i nie wiem czy tak robią dorośli ludzie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0769cd0494883b11f22cc6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 28
@Norskee: Nie ma sensu. Jak się wkręci to będzie żałował że kupił jakiegoś grata i stracił 2k ( a mówi że jest pasjonatem). Dodatkowo to że rower był drogi bardziej zmotywuje do jazdy (bo musi się "zwrócić"). No chyba że to szosa to nie wiem jak duża tam jest różnica ale w mtb to droższe są wyraźnie lepsze niż tańsze.
Zawsze też można sprzedać jak nie spasi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: pomyśl co możesz zrobić żeby uzbierać 7k i kupić za gotówkę. Niech to Cię zmotywuje do wydajniejszej pracy, wzięcia nadgodzin lub znalezienia dodatkowej pracy dorywczej.

Lepiej jest najpierw ciężko pracować a później dostać za to nagrodę (rower)
Niż od razu ją dostać a później to odpracowywać
Lepiej jest najpierw ciężko pracować a później dostać za to nagrodę (rower)

Niż od razu ją dostać a później to odpracowywać


@Bonetti: Lepiej bo co? Zanim zarobi te dodatkowe 7k to już będzie po sezonie. A tak to by już jeździł. Jakieś #!$%@? o nagrodzie XD Przy takich zakupach spokojnie znajdzie oferty 0% więc go to nie kosztuje więcej, po prostu płatność jest rozłożona.

Niech to Cię zmotywuje do wydajniejszej pracy,
ja bym kupil najpierw tak za -2k zeby w ogole zobaczyc czy za pol roku nie stanie w garazu i nie bedzie sie tam marnowal


@Norskee: ja tak zrobiłem, ale miałem z 15 lat przerwy od pedałowania. Dla kogoś, kto od zawsze i bez przerwy jeździł, to chyba strata pieniędzy.
@AnonimoweMirkoWyznania: ale ze co? chcesz to kup, normalny rower kosztuje ze 3k (no ok, jak ktos sie uprze to bedzie na lazaro jezdzil ale generalnie lepsze rowery kosztuja z 2-4k), roznica miedzy 3 a 6k to raptem 3k. to nie jest tak sporo wiecej niz myslisz bo na normalny bys musial wydac 3k.

zalezy do czego ci to

za 6k mozna zlozyc elektryka i ze 2 baterie i bedziesz z miejsca