Wpis z mikrobloga

@acctim: nie zrezygnuje. Już wielokrotnie stawiał sprawę na ostrzu noża - a jeden przypadek odbił się echem w sieci bardzo głośno. Tak więc analogicznie: zniknie, posiedzi i wróci - wspomnicie me słowa laleczki.
@Bananowy_Kochanek: daj spokoj XD
cala bolska scena gowna jest praktycznie zawlaszczona przez pare osob
smieszy to ze na tej scenie sa wlasnie takie korwiny, kaczynskie, tuski i tak dalej XD same smiecie ktorym zalezy tylko na ustanawianiu jakiejs wladzy xD

miernoty i karly XD
@acctim: skoro ja juz nawet na FB nie wchodze bo 99% postow w grupach jest takich samych to chyba jest cos na rzeczy. Fajne to sa te mierzenie e-penisow albo lamanie ,,zakaz wrzucania postow chwalacych sie co kupilem" albo atmosfera jak na #elektroda ze zero odp/rzucanie sie jak w gowno w trawie

PS Jedynie mnie zagraniczne grupy trzymaja bo jest sporo fajnych. U nas to co chwila cos w
@acctim: ojojoj czyzby koniec ,,pasji" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wlasnie mnie to rozwala. Ile to juz razy widzialem, ze nagle jest boom na retro to juz kupuje towar, podpina konto bankowe i zachowuje sie jak kuc do czasu kiedy zrodelko nie wyschnie. Wtedy nagle magicznie ,,pasja" mija.

Przypadek ? (ʘʘ)
@Bananowy_Kochanek: no do czasu az nie zostawi cie zona a ty nie masz regalow pelnych pudelek od platkow sniadaniowych poustawianych jak jakies skarby xD

durnych nie sieja, sami sie rodza XD i jeszcze 2: chcacemu nie dzieje sie krzywda XD

i tak nic nie przebije tych ktorym inne dzbany paczki wysylaja, robic dobrze jakiemus cwaniakowi zeby ci uchylil czapki XD
@acctim: jesli umie to wykorzystac i zlozy z tego cos to ok (pokaze co naprawil i zrobi film).

Mnie rozbarajaja te dzbany na #twitch. OMG gorzej niz lajty konona, tam #janelborodo dziekujacy za 3zl u nas to tam liczy sie minimum 60zl wzwyz. Laska podrapie sie po glowie ,,alez ty masz zajebiste wlosy-69zl" ; sciagnela rekawiczki ,,ojejeju alez bym calowal te dlonie-140zl" ; siedzie w podkoszulce
@Bananowy_Kochanek: tego nawet nie komentuje, nie mam dostepu do tych kanalow to nie wiem co sie tam #!$%@?, na showup tez nie chodze to tez nie wiem kto pokazuje cipe za zetony XD

tak jak u osraka, recenzja z musu i na alegro XD w sumie to wiekszosci wena sie skonczyla z rok temu bo sprzet im sie skonczyl XD wiecej gier nie maja i tyle XD wejdz na ktorego ich
a i czekam na wiecej rozwodow XD to mi zrobilo chyba z tydzien, zawsze beka z tych przegrywow ktorych baba siedzi jak ich stara za sciana a oni graja XD co za nostalgia za czasami kiedy sie mialo matke za sciana XD

albo ten przegryw z ta zona gamerka ktora morde drze na 15 letnie dzieciaki majac sama cos okolo 35 lat (a moze i 40 xD) XD on chyba nawet ja
@acctim: ale wlasnie showup to chociaz nago zobaczysz a te durnie to sie brandzluja bo laska podziekuje za ich hajs ()

Taa skonczyl sie sprzet i gry. Dziwne bo na steam bylo sporo obnizek to gry mozna bylo wyrwac za bezcen (pewnie by mnie zjechali bo retro styl gry to nie retro i takie bzdury tam, ze wiek nie ten. Ciagle gnije z tych debat, ze PS2,
@acctim: Co prawda wspominane było przeze mnie już, że szanowny pan Axelio chciał zawiesić swoją działalność już za czasów śmierci Natalii, ale każdy kumaty w temacie wie jak naprawdę było potem. Miesiąc później i dwa wrócił ni z tąd ni zowąd aż do czasu właśnie akcji z TAD.

I tak właśnie będzie się zataczać koło, Axel rezygnuje żeby potem znowu powrócić itd. no chyba, że do czasu kiedy nie postanowi całkowicie