Wpis z mikrobloga

Ten uczuć gdy przyjeżdżasz do Polski na urlop i zapomniałeś, że kiedyś zamawiales #perfumy i podczas rozpakowywania walizek twoją uwagę zwracają niepootwierane przesyłki, które okazują się być do ciebie. Po ciężkim dniu to jak wygrać w wyborach( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki @Samadam i @louie-anderson za przesyłki (czasem warto zaufać zielonce @FELIX90 https://www.wykop.pl/wpis/47740933/#comment-168609391 ).
Jestem zaskoczony, że nie podoba mi się Jubilation, przynajmniej początek, później zobaczymy co z niego wyjdzie w globalu.
Pobierz kretwgranulkach - Ten uczuć gdy przyjeżdżasz do Polski na urlop i zapomniałeś, że kie...
źródło: comment_1594402814EQluORrLvjqesizbwaIR83.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jestem zaskoczony, że nie podoba mi się Jubilation, przynajmniej początek, później zobaczymy co z niego wyjdzie w globalu.


@kret_w_granulkach: jakbyś chciał się go pozbyć to nie powiem że nie jestem zainteresowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Arado-Akbar: dobra ale ja się tak łatwo nie poddaję, dostanie drugą i trzecią szansę na pewno. Poza tym nie było globala to nie ma oceny końcowej.

@kret_w_granulkach: jak oceniasz replikę?
@Volan replice kupiłem dekant to mogę Ci co nieco zdradzic. Warto przetestować to po pierwsze. Otwarcie ostre. Później pachnie trochę jak ostro zjarany klocek podlany wodą. Drydown przypomina bardzo ten w tym złotym Axe Urban. Trwałość na ciuchach +24h . Ogon czy zostawia nie wiem podejrzewam że tak. W sumie zapach raczej na chłodniejsze dni ale jak jest ciepło też jest fajny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kret_w_granulkach: Też mi się zdarzyło zamówić perfumy i o tym zapomnieć, tylko kosztowały 40zl a nie 1500 xD

@Ostatni_Piwniczanin: jest to wynik tego, że pierwszy raz leciałem z 5 miesięcznym bombelkiem i głowę miałem zajętą czym innym( ͡º ͜ʖ͡º)

@Samadam: Salted Green Mango - zaskoczył bardzo pozytywnie w psiku testowym.

@Volan: przecież przywiozę flachę do UK i pójdzie na rozbiórkę, odleje ci jak