Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki, zastanawiam się nad zakupem Opla Astra J 2010r.1.4 Turbo 140KM w wersji Cosmo, ma przejechane 230k km za 23000zł. Co myslicie o tej furce? Beda nią robił dziennie 60km. Autko wyglada dobrze na zewnatrz jak i w srodku, eleganckie wyposazenie ale martwi mnietaki duzy przebieg. Co o tym myslicie? Warto?
#opel #opelastra
  • 5
@Sifar: Jeśli prawdziwy ten przebieg to się nie martw. Gorzej z komfortem podróżowania, jeśli jesteś raczej wysoki to możesz się tam czuć jak sardynki w puszce
@Harmideron: O wlasnie i skrzyni tez sie boję. Gosc mówi ze nie bylo w niej nic robione ale przejechalem sie nią na 5 i 6 biegu nic nie halasowalo, raczej bez zarzutów.
@robertx: 1,8m i troche przytlaczala ilosc przycisków, a przesiadajac sie z matiza czulem jakby przednia szyba byla kilometr ode mnie :D
@Sifar: Ilość przycisków to #!$%@?, z czasem wszystko ogarniesz nie przejmuj się. Jak przesiądziesz się z Matiza to i Opel wyda Ci się klasą premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale przy 180 cm przy dłuższej jeździe możesz odczuwać dyskomfort, fotele też jakieś wybitnie wygodne nie są. Jak jechałem takim oplem (tylko bez turbo) 300 km to jak wyszedłem to cały połamany byłem, taki to komfort. Dla porównania