Wpis z mikrobloga

#apple #telefony

Nigdy nie miałem telefonu od Apple, nie znam się na smartfonach, do tej pory miałem takie se doświadczenia z dwoma androidami, myślę o spróbowaniu jabłka, NIE CHCĘ wydawać fortuny.
PYTANIE:
Czy jeżeli zdecyduję się na nowego 5s to mogę się rozczarować? "Oprogramowanie niewspierane - kup nowszego" itp problemby związane z faktem, że to stary telefon? Telefon mi jest potrzebny do dzwonienia, nawigacji, social media i inna drobnica.
  • 14
@trypson_tryptaminka chyba już zakończono wsparcie do se więc nie warto go kupować. Sporo aplikacji ze sklepu Apple za jakiś czas nie będzie działać ze starym systemem. Jeśli nie zmieniasz telefonu na nowy model co roku, to warto zainwestować w nowy SE lub co najmniej iPhone X.
@Skoncentrowany: tutaj na potwierdzenie słów żeby nie było.
A co do opłacalności to OP musi już sam zadecydować. Mówiąc że nie chce wydawać fortuny uznałem że szuka opcji budżetowej a SE 2016 taką właśnie jest. Musi jednak mieć na uwadze to że kolejny iOS będzie dla tego telefonu już raczej ostatnim (chociaż kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Ja posiadam ten telefon i dopóki jest wspierany
Amenotejiikara - @Skoncentrowany: tutaj na potwierdzenie słów żeby nie było. 
A co do...

źródło: comment_1594462707tN1t1u1BvFTJcpjYpcGnE5.jpg

Pobierz
@Amenotejiikara wiadome, jeśli masz SE od dawna, to inna sprawa. Trzyma się póki zipie, jak nie jest due ultra gadżeciarzem i szpanerem (co rok najnowsze jopko, w tym w wersji pro od ponad 5000 zł). Owszem, obecnie SE z 2016 jest budżetowy, ale w końcu i tak (szybciej niż później) OPa czekałaby wymiana na nowszy model, więc kolejny wydatek. Na dzisiaj chyba lepiej kupić nowszy i żeby posłużył dłużej. Wyda teraz trochę