Wpis z mikrobloga

Ja czekam aż pierodlnie to wszystko #!$%@?.... Gospidarka skoczy z mostu poniatowskiego wraz z kasą ZUS..... I będzie jak to się stało kto jest winny? No nagle się okaże że no z 50% społeczeństwa bo już czuje po kościach że przyszłość nie jest różowa a brązowa i straszna.... Drugie niemcy ale za waimmaru chyba i zaraz po wielkiej wojnie.... #wybory
  • 7
@Student_AWAS: co chesz #!$%@?ć? Z czego jak tam nic nie ma co było to #!$%@? i myk #!$%@? znikło jak w bajce Disneya nikt za to nie beknie nawet..... Może by nie uzdrowili ale by tak #!$%@? dojebywali gospodarki a jesteśmy zadłużeni na 1 bil dolców.... Wiesz ile to szmalu....? W #!$%@? i jeszcze trochu... Firmy wyjebują do ciepłych krajów a ludzie są zwalniani ale o tym się nie mówi bo
@Silwerbalk: to nie jest do konca tak proste, ale jestem za rygorem finansowym. Problem w tym, ze i pis i po nic by tu nie zmienily, bo obie maja podobne cele i rzadza nimi podobnie marni ludzie - choc pisowcy sa lepszymi politykami, widac po wynikach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Student_AWAS: ja sądze że wracamy do lat 90 i to początkowej czyli rok 90 92.....caaaałe 30nlat rozwoju w #!$%@? pójdzie.... I nie będzie planu Marshalla chyba raczej kop w potylice to max..... Bo nikogo nie stać na to by ratować polski żadnego kraju
@Silwerbalk: czas pokaze ( ͡° ͜ʖ ͡°) imo pis nas jednak nie wykolei, problemem naszym nie jest nawet zadluzenie, co koszty tego zadluzenia - inne, mniejsze kraje potrafia taniej zaciagac kredyty, ale tu i po i pis byly rownie marnie.

Natomiast powrot do lat 90 w sensie ustawy Wilczka - tak, chcialbym. W sensie biedy - tez bym nie chcial.