Wpis z mikrobloga

@ZAWADIAK: nawet Bronek wcinając czekoladowego orła miał na piersi biało-czerwony kotylion, a tu po samym zdjęciu niezorientowana osoba może zgadywać na prezydenta jakiego kraju Rafał startował

Bo byli tam zwykli ludzie a nie podstawieni statyści z gadżetami? ;)


@emissary: akurat przed samą scenę to równi "zwykli" ludzie byli wpuszczeni w obu wypadkach

Mam polską flagę i gdybym szedł na wieczór wyborczy przyszłego prezydenta Polski, to pewnie z dumy bym ją
Też mam flagę i bym jej nie zabral, bo nie widzę potrzeby wymachiwaniem jej w takich okolicznościach.


@emissary: a jakie okoliczności są wystarczające jak nie wybór głowy państwa?

No są jeszcze święta państwowe, czy choćby marsz niepodległości z okazji jednego z takich świąt (którego Trzaskowski jest przeciwnikiem)

Mało jest większych okazji do cieszenia się swoją państwowością niż demokratyczne wybory głowy państwa - nawet jak ta głowa nam prywatnie się nie podoba.
@Atreyu Moze gdyby były to demokratyczne okoliczności to tak, przy tej farsie to... Cepelia nie zrobi z Ciebie patrioty, bo przebrać się i machać flaga to najłatwiej. Na marszach 1majowych też było zatrzęsienie bilalo-czerwonych flag. Ale to takie moje przemyślenia ;)
@Atreyu Te same mordy, tylko kolory inne. Tu i tam jedna słuszna partia, tu i tam jedyna słuszna droga/prawda, z jednym wszechwiedzącym wodzem, ale orzełek ma koronę więc wszystko OK...
Te same mordy, tylko kolory inne. Tu i tam jedna słuszna partia, tu i tam jedyna słuszna droga/prawda, z jednym wszechwiedzącym wodzem


@emissary: teraz nie wiem czy mówisz o PO, czy PiS, czy może POPiS ( ͡º ͜ʖ͡º)
@SynTwojejStarej:
to nie jest przypadek i bład, to są rzeczy tak oczywiste ,że nie widze tutaj innej przyczyny jak pokazanie Polakom jak to będzie naprawdę,u czaskowskie go już jest prawdziwa Europa regionów, Polska już nie istnieje, to sobie trzeba jasno i wyrażnie powiedzieć