Wpis z mikrobloga

Co mysli i widzi wykopek:
-na wsi żyją tłumani zindoktrynowani socjalem, jak to możliwe, ze taki ktoś chce wybierać nam władze, oni nie potrafią nawet liczyć
Rzeczywistość:
Ludzie wyjeżdżają na wieś bo maja majątek, są rozgarnięci na tyle aby prowadzić własne gospodarstwa, potrafią znaleźć czas żeby dwa razy w tygodniu skosić trawnik na posesji(gdzie wykopek żeby nie pójść do pracy wmawia sobie i wszystkim do okola depresje bo jest leniwy xD), a przede wszystkim chcą odciąć się od motlochu z wielkiej żelbetonowej płyty, zarzyganych kamienic i patologicznych studenciakow uważających się za elitę narodu

#wybory #neuropa #konfederacja #polska #polskarzeczywistosc
  • 13
@nith: Jedna maszyna rolnicza kosztuje więcej niż dwa mieszkania w centrum poznania,

@JesusOfSuburbia: ból dupy upośledzonych wyznawców trzaska jest dla mnie jak maślanka na poparzona skore po całym dniu w polu ( ͡ ͜ʖ ͡),

@ZaplutyKarzelReakcji: oczywiście, lepiej zyc ze zmyślonymi przyjaciółmi w świecie pełnym radości i uśmiechu, niż pośród zawiścią i stresem oblanych p0lakow,

@Yahoo_: życie i przebywanie w najróżniejszych środowiskach nauczyło
@Yahoo_: Oczywiście, masz racje - wg mnie również wynagrodzenie powinno rosnąć razem z wykształceniem, tylko, ze z ta tabela jest taki problem, ze żyjemy w Polsce(tzn ludzie badani), gdzie większość ludzi musi radzić sobie obchodząc na wszelkie sposoby oddawanie pieniążków do aparatu państwa, myśle, ze sam wiesz jak to wyglada.

Moj post napisałem w taki a nie inny sposób, aby bo ludzie głosujący na trzaskowskiego po prostu mnie bawią, z jednego
Mieszkam na wsi i nie żałuje xD
Mieszkam w Polsce A, w naszym okręgu wygrał Trzaska 64% wiec pozdrawiam ludzi którzy wrzucają wszytkich do jednego wora