Wpis z mikrobloga

Im się serio tak polepszyło życie za 500 zł miesięcznie albo 900 zł na rok ? Przecież to są jakieś grosze. Wszystko poszło w górę wiec oni praktycznie tych pieniędzy nie maja.
@pr2emek: Jestem z Podkarpacia i mi się nie polepszyło wręcz przeciwnie. Za kasą to poszła tylko 1 część województwa. Druga to tak jak wcześniej wspomniałem kwestia presji społecznej i tak jak napisał @ch1nczyk katolicyzm (głosowanie przeciwko wszystkiemu co związane z LGBT).
@pr2emek: Nie dla każdego to jest 500 - wiele rodzin jest wielodzietnych, a 2x500, 3x500 albo więcej w warunkach wiejskich, to jest majątek. Do tego oczywiście jakaś własna mała gospodarka, inna pomoc socjalna i tak się żyje w Polsce Z.
@pr2emek: To nie tylko wsie ale miasta też (no dobra to takie większe wsie xd). Widzę to po swoich znajomych, ludzie po 25-30 lat zagłosowali tylko dlatego na PAD, bo Trzaskowski to seksualizacja dzieci.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pr2emek: jestem i słuchaj uważnie! Tu jest #!$%@? bieda, tak! Najbiedniejsze województwo xD Duda daje to ludzie się cieszą.

Co to jest 500 zł, tak? W Rzeszowie za tyle wynajmiesz pokój jednoosobowy. (Nie, że polecam takie życie, ale masz porównanie)