Wpis z mikrobloga

@mistborngot Sprzęt rolniczy zarobi na siebie a po 30 latach sie rozpadnie albo pójdzie na złom. A weźmiemy 10 śniadych to po 30 latach bedą ich setki. Setki cwanych rozszczeniowych nierobów, na których będziemy musieli robić. Ale na Dude marionetkę nie zaglosuje.
Ja jestem w sumie rolnikiem. Niby tak nie do końca, bo etatowiec, ale swoje parę hektarów mam i dbam o nie jak potrafię. Do tego mieszkam na wsi, w samym centrum bastionu PiSu. Jako jednak że nigdy na tych bolszewików nie głosowałem, nie głosuję i nie będę głosował ( a prawa wyborcze mam ze 20 lat), to proszę się od mnie #!$%@?ć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janwit82: Jakby to miało jakieś znaczenie. Rolnik żyje z dotacji i subwencji a nie tego co wyprodukuje.

A nawet jak nikt nie kupi to państwo zrobi kolejny skup interwencyjny. Nie ma bardziej uprzywilejowanej grupy w Polsce.
@janwit82 wyborcy Dudy nie zagłosowali przeciwko UE, bo PiS to nie jest partią uniosceptyczna. oni muszą czasami pokrzyczeć, że nie będzie nam Niemiec czy Francuz blablabla, bo ich elektorat tego wymaga, natomiast nie znam pisowca, który chciałby unię opuścić
@janwit82 katoszariatu? przecież oni też nie są szczególnie religijni (jak np. Braun). pis ma sztamę z kościołem, bo jest to współpraca korzystna dla obu stron. mogą pajacować jak np. Emilewicz z ambony, a w zamian ktoś ich słucha plus dostają kasę. PiS to partia populistów a ich jedyną ideą jest władza absolutna.

pewnie chciałeś napisać dyktatura a napisałeś katoszariat
@shoananas dla wiejskich matołków może być dyktatura ale prawo musi być kościelne - wcale nie twierdzę, że pisiory są specjalnie religijne ale wprowadzenie katoszariatu jest dla nich korzystne - wtedy każdy miescowy klecha zadba aby bydełko było posłuszne bo nie dostanie wafelka i diabeł do kotła zabierze... smutne to...