Wpis z mikrobloga

@worth: mi się dc tylko raz w życiu w losowej grze trafił.
Ostatnio były dwa publiczne hunty i jak ludzie powpakowali masę sojów to blizzard zamykał na chwilę serwery XD
Później ci co władowali najwięcej nie mogli znaleźć ip, bo leecherzy pozajmowali [*] rip sojs
@Feargan: i jak, miałeś wtedy smajta na wyposażeniu?
Ja polowałem po tych stronkach z listami ip serwerów i licznikami soj, które bazują na userach którzy mają taki mini program uruchomiony do monitorowania sprzedawanych sojów.
@Feargan: no to niezły farcik, że nie rozłączyło pare minut wcześniej.

Ja czasem po dwie doby pc włączony żeby czekać na podbijanie, raz byłem na serwie na którym rzeczywiście jakiś farmer odpalał event, tylko że akurat coś sie stało z netem i potem już nie udało mi sie wrócić xD

Ciekawe ile blizzard dostaje za to $ od elektrowni xD
@LaTE: wywala jak stoisz w miejscu, ale możesz zrobić "magiczny" trik z bieganiem przy ścianie i odejść od kompa na cały dzień bez kicka.

ja mialem kilka dc na public, fajna sprawa


To musi być zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw kto zespawnuje superunique i czy uda mu się pozostać w ukryciu, a ewentualnie kto potem zbierze jedyny dropnięty item.
@Feargan: ZAwsze jak robie cta czy identyfikuje itemy mam najgorsze rolle. Zrobilem cta 2, 1 i znowu 2 i sie poddalem xd.
3 x griffon i 15/11, 15/12, 15/13 xd poszly za pare fg.

Wole przeplacic niz samemu cos skladac xd w UT sie nawet nie bawie, strata czasu xD
@Xemioza: patrzyłem wcześniejsze aukcje sprzed tygodnia z 20-20 sorc torchami i szły za 300-350fg. Może ceny spadają, ale 220 to imo za mało.

Chcesz cos kupic xDD ?


podziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Feargan: “Tydzien” w tej grze to w #!$%@? xd patrz jak Hry leca na morde. Mialem problem Jah sprzedac z 40. Puscilem taniej ofc xd. Ludzie juz dawno porobili enigmy/infinity, te #!$%@? forti i nie potrzebuja juz run xd.
Ale takiego Soso 20/20 bym przygarnal ale mi szkoda ef gie. Kupie se xx/20 bo resy na Sorcy kuleja jak zdjalem Hoto :p
@Xemioza: najfajniej to chyba na początku ld. Ponoć grube fg za choćby głupiego vipera (100 i więcej?), a teraz 35 za 2 fg kupisz xd
Niestety spóźniłem się o jeden tydzień ze startem.
@Feargan: Ludzie puszczaja po 10 botow xd komplet kluczy kosztuje £3 (za oba). Wiec co sie dziwic xd.
Ostatni Ladder gralem 2 lata temu, w tego sie troche wkrecilem xd ale czas sellnac gear.
Hammer, 3 x light soso, amka i druid xd + milion itemow na mulach fcr ringow itp. Moze w sumie z 700 fg bedzie xd