Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jest jakaś metoda, by połączyć meble ze sobą bez wiercenia w nich? Składam właśnie sobie regały, ustawiłem sobie je obok siebie bo tak mają stać i niestety z uwagi że mam mega krzywe mieszkanie, są szpary. Przyjdą na to w ogóle drzwi i półki wewnątrz więc łączeń pewnie nie będzie widać, ale wolałbym uniknąć niszczenia mebli, bo być może będą jeszcze stały inaczej w przyszłości. Jest jakiś cudowny myk6, by to zrobić? Meble to w ogóle Ikea billy.

#meble #majsterkowanie #wystrojwnetrz #stolarstwo pytanie #ikea
pogop - Jest jakaś metoda, by połączyć meble ze sobą bez wiercenia w nich? Składam wł...

źródło: comment_1594759943kq2cE9AZVG6KzvRYZItBO0.jpg

Pobierz
  • 18
@pogop: a dlaczego nie chcesz wiercić? Jeśli w przyszłości je obrócisz i będzie widać te otwory to są specjalne naklejki z takiej sklejki jak Twoja szafa, które nakleja się na te otwory. W kształcie koła. Poproś ikeę by Ci takie dała. Nie razi w oczy specjalnie.
@pogop: Jak podłożysz coś pod środkowe łączenia, to się mebelki ładnie zejdą. U siebie podklejałem paski starej wykładziny taśma dwustronną, a tam, gdzie potrzebowałem mniej, to dawałem zwykłe podkładki filcowe. Plusem tego jest pozniejsze łatwe przesuwanie mebli po panelach. u ciebie, to tam dosłownie 2mm załatwią sprawę.