Wpis z mikrobloga

@rmk93 Niezle ci sie udalo. Fajnie slyszec ze jeszcze w Rzeszowie mozna dostac takie perelki . Ale z tego co widze to ponizej 1600 teraz dostepne sa tylko mieszkania typowo pod studentow. 6 lat tak robaczylem i mam dosyc spania na "wersalce" w nowo urzadzonym mieszkaniu czyt. sklad mebli uzywanych z kategori" oddam za darmo"
@czokopedal: to uzbrój się w odrobinę cierpliwości i daj sobie czas powiedzmy do końca wakacji, sprawdzaj codziennie, a nawet kilka razy dziennie na roznych portalach. Rzeszowiak, olx mus. Jak tylko zobaczysz cos interesujacego odrazu dzwon. Mi babka od mieszkania w ktorym mieszkamy wyslala sms o 5 rano ze jednak mieszkanie dostepne bo ktoś poleciał w #!$%@?, oddzwonilem odrazu i jest. 3 miesiace szukalismy, w tej cenie znalezlismy 3.
@czokopedal: jak @rmk93: napisał - przeglądaj ogłoszenia non stop (na fejsie jest też grupa odnośnie wynajmu w RZ, więc tam również daj znać, czasem się odzywają właściciele - szczególnie, że chcesz na dłużej, bo to dla nich przecież super opcja), bo skoro masz do dyspozycji 1800, to bez problemu znajdziesz. mnie ostatniej jesieni dość łatwo udało się w nowym budownictwie 53m za 1450 + prad i woda, a teraz z
@rmk93 madrego to i dobrze posluchac. Taki wlasnke mam plan jak mowisz

Co do przytoczonego przykladu mam to nieszczescie pracowac w samym centeum. Dostac sie z centrum na os zawiszy o 16 to kawal zycia spedzony w korku.
@czokopedal: Ja jakieś 5lat temu wynajmowałem 3 pokojowe mieszkanie 60 m kw przy Puławskiej w Warszawie, na południe od obwodnicy za 1500 + prąd i internet. A Ty teraz szukasz 2 pokojowego w jakimś Rzeszowie za 1800? Bez przesady, raczej znajdziesz taniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czokopedal: to jest tylko przykład przeglądnąłem może 20 ogłoszeń.
Korki to nie problem 3 miesiące pojeździsz w te i spowrotem to trasę w miare bez korków też sobie ogarniesz o odpowiednich godzinach.
Btw z takim budżetem miesiecznym jak masz pewną robotę, na życie ci wystarcza z nawiązką i nie planujesz zmian to bym coś odłożył i kredyt na mieszkanie brał zamiast komuś płacić całe życie. Bo taniej by cię wyszedł pewnie
Moja praca wiaze sie z czestymi przeprowadzkami tak srednio co 3 lata przeprowadzka na 2 koniec polski. Nie oplaca mi sie kupowac.
Dzieki za rady. Dam sobie na wstrzymanie i poszukam na spokojnie