Wpis z mikrobloga

#ppk #tfi #pko
Hej czy ktoś z Mirków ma ppk w PKO?
Dołączyłem do tego programu od 1 lipca, pensja ładnie została obniżona 10 lipca o 100 zł, PKO mi wysłało dane do logowania na stronie ale niestety żadna wpłata nie została do dzisiaj odnotowana na stronie ppk.... czy to normalne? Kręcić Małysza w kadrach?

#pracbaza
  • 15
@dzester: u mnie ppjawiaja sie 13-18 nastepnego miesiaca. Jestem w AVIVA, nie wiem, czy u Ciebie bedzie tak samo. Chociaz widze, ze PKO -10% na minusie wzgledem sredniej xD Masakrycznie mnie to #!$%@? ze to pracodawca wybiera instytucje...
@matowoszary: Minęło półtora miesiąca od przystąpienia mojego do ppk i środków nadal nie ma.... zastanawia mnie czy ppk w kulki leci czy pracodawca przy przystąpieniu do tarczy kryzysowej X mógł zawiesić wypłaty......@EkspertPKO:
@Godziu73: Ta.... półtora miecha opóźnienia było. Obecnie wpadła 3 wpłata ale nie dostałem jeszcze wpłaty powitalnej od państwa ;)

Obecnie mam prawie 530 zł i zysk 1,5 zł ;)

Ale przez ostatnie 3 miesiące raczej moje PPK był na minusie kilka złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja traktuje te 100 zł jak jedno wyjście na jedzenie i picie mniej w mieście. A może za 30 lat będzie
@dzester: jestem teraz w podobnej sytuacji, z tym że we wrześniu juz miałem obciętą wypłatę przez ppk i do 15 października powinienem coś mieć na koncie w pko ale dalej nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) syfiate to. To rozumiem za wrzesień masz już wpłatę w ppk?
@dzester: dzięki wielkie, w internecie nie mogę znaleźć żadnych informacji o tych opóźnieniach :) powodzenia w oszczędzaniu, ja raczej planuję wypłacać póki co. Przeczuwam że rząd zrobi jakiś skok na te kasę w ciągu tych kilku dekad
@Godziu73: Bardzo możliwe ;) jak zarabiam ta średnia krajowa to nie potrzebuje tej 100 zawsze to tez mogę traktować jak pieniądze na czarna godzinę ;)

A jak będą chcieli zabrać rządzący kasę to szybko się transfer zrobi ;)