Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy byliście kiedyś w związku z osoba, z która zupełnie nie widzicie przyszłości ale jednak trwacie w tym ze względu na przywiązanie i uczucie do tej osoby? Pocieszcie, ze tez tak macie :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1361a93c58bc359f78f52e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania rozstałam się jakoś po pół roku. Byliśmy prawie 5 lat razem. Ja miałam iść na studia, wyprowadzić się. On się zmienił z charakteru, był wybuchowy. Poza tym pracował, bo był starszy i co chwilę planował coś innego. Przestałam widzieć nasze wspólne życie i przerażało mnie ono (dodatkowo był strasznie mało zdecydowany i czułam, że planowanie tej wyprowadzki dla mnie i dla niego będzie na moich barkach).

Ostatecznie rozstaliśmy sie, bo prawdopodobnie
ZakochanaSamica: Tak, u nas były kłamstwa, problem z utrzymaniem pracy, brak zdecydowania, opowieści o wspaniałej przyszłości (ale tylko opowieści), wybuchowy temperament.
W pewnym momencie czułam się, jakbym musiała pilnować zbuntowanego nastolatka, więc rozpadło się po roku znajomości. I czuję, że to był mój najgorszy rok w życiu, życie w strachu, dosłownie, bo człowiek z miłości siłą rzeczy staje w poczuciu odpowiedzialności za wybryki drugiego.
Kończ, skoro nie było dobrze to już