Wpis z mikrobloga

To są dane, które należy pokazywać każdej różowej, która twierdzi, że faceci mają łatwiej.
W Polsce jest strukturalny niedobór kobiet - co roku rodzi się około 10 tys. więcej mężczyzn od kobiet.
W wieku 18-30 mamy obecnie wg GUS ponad 126 tys. mężczyzn więcej niż kobiet. To tak jakby brakowało nam miasta wielkości Gorzowa Wielkopolskiego, Tychów czy Dąbrowy Górniczej z samymi kobietami.
Statystycznie rzecz biorąc te 126 tysięcy mężczyzn nie ma szans na znalezienie partnerki i stworzenie związku czy rodziny. Dane te nie biorą pod uwagę cudzoziemców, których pojawiło się w ostatnim czasie ogrom, ze zdecydowaną większością mężczyzn, co jeszcze bardziej pogarsza te statystykę.
#przegryw #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
Pobierz P.....s - To są dane, które należy pokazywać każdej różowej, która twierdzi, że facec...
źródło: comment_1595130746kAoNjcbkfkQSCUK63IbiK2.jpg
  • 48
@Jestembogaty: czy ja wiem. Jestem 30 latek prawie. Wiekszosc kobiet jak chce jest ladna . Wiadomo ze tez z gowna dzbanku nie ulepisz ale duuuzo jesy pieknych naprawde. Mimo wszystko juz nie patrze tak na wyglad bo moja jest super laska 8/10 ale charakterna i mnie to denerwuje ;D dlatego patrze na charakter u kobiet chyba bardziej niz kiedys
@Ppmaks Ale większość chłopa w Polsce to zaniedbane szczurki albo sebiksy z bebechem. Wystarczy posiedzieć pół dnia na plaży. Super laska przechodzi co jakiś czas. Przystojny chłopak rzaaadko. Same zaniedbane janusze
@Ostry_Sens: sorka, ale lepiej poznać jakaś Panią w parku i uczyć się flirtować niż dobijać się statami. Oczywiście problem jest, ale być w tej grupie 70% -80% facetów z kobietami to nie jest znów takie wyzwanie.