Wpis z mikrobloga

#darksouls
No dobra kozaczyłem, śmiałem się, że bossy dla dzieciaczków, bo każdego w ~3 podejścia robiłem no i chyba czas nabrać pokory. Trochę przez trudność bossa a trochę przez moją głupotę, RNG i penisa. Przez głupotę dlatego, że nie ogarnąłem jak ulepszyć broń do +6 i więcej, więc lecę na nich z Zweihanderem +5, a że nie odblokowałeś szybkiej podróży jeszcze, to w życiu mi się nie chce do kowala wracać. Już wolę 1000 razy umrzeć niż taki kawał drogi drałować. Przez RNG dlatego, że zabiłem 4 Black knightów i mi dropła tylko jakaś tarcza, której nie używam :( I szlak mnie trafia jak patrzę jak Gucio to robi z tym swoim Black swordem () gucio 12:12 minuta filmu. Te chore obrażenia i szybkość broni w porównaniu do mojej...Wiem, że powinno się focusować tego z dzidą, bo w 2 fazie o wiele łatwiejszy jest grubol, ale nawet jak perfekcyjnie uniknę jego szarży to i tak zanim zamachę się moim Zweihanderem to on już dawno unik zdąży zrobić, więc zostało mi focusowanie grubola. A przez penisa dlatego, bo mam w #!$%@? człowieczeństwa i widzę znak przywołania, ale tak jak wspomniałem mam penisa a nie cipkę, więc planuje tak jak w DS3 wszystkich bossów sam zrobić. Na dziś punkty psychiki się wyczerpały, ale jutro z czystym umysłem wracam do tych miłych panów.
Pobierz MiszczJaskier - #darksouls
No dobra kozaczyłem, śmiałem się, że bossy dla dzieciaczk...
źródło: comment_1595299295e5Ksrs6eZa0tjNJC4J0L6B.jpg
  • 17
@Solux: Czasem sobie lubię zrobić, gownowpis o soulsach, bo zawsze jak ktoś pożyczy mi tu git gud to o wiele lepiej mi idzie.(Dziękuję @postrachNocnegoSzczura). Nie chce mi się z Tobą licytować o bycie casualem i mówić, że mam platynę w Sekiro czy za którym razem jakich bossów pokonałem. Nawet jeśli byś był lepszy to po prostu gratuluję, ale taka konkurencja w grze w której, każdy chce się dobrze bawić i
@MiszczJaskier Trochę denerwujący boss, chyba z godzinę się z nimi męczyłem. Pod tym względem gra bywa nierówna, bo niektórych tak jak piszesz rozwala się przy pierwszym podejściu nie farmiąc zbytnio, a z innymi trzeba się namęczyć. Ale IMO często gorsza od szefów jest ścieżka doń prowadząca.
Choć w porównaniu do dwójki, to jedynka ma chyba deko trudniejszych bossów. A jak nie grałeś, to przy okazji zaspoileruję - jeden z tych panów też
Nie. Jak już rozkminisz jaki dmg i jakie setupy (a w sumie za dużo nie ma co rozkminiać, bo logicznym jest, że po prostu bierzesz najlepszy single target dmg + trochę sustainu, w takiej konfiguracji, by ewentualne przestawienia orderu Cię za mocno nie #!$%@?ły) na konkretne biomy to żadne rng nie jest w stanie Cię #!$%@?ć. Sam przeszedłem tę grę na pitch black modu (który w teorii znacznie podkręca dificulty) bez żadnego
@SlabySzwagron5: Faktycznie, zbroja Havela zrobiła zdanie. Prawie go zrobiłem za pierwszym podejściem z tą zbroją, tylko zbyt chciwy byłem i zostałem za to pokarany. Ale zbroja zbyt OP. Czuję się w niej jak jakiś czołg, a z pierścieniami mogę ją nosić i mieć 49% obciążenia. Kolejni 3 bossowie siadli teraz za pierwszym podejściem(wilk, ten z maskami, nito) a jakby tego było mało to mecze mi ten olbrzymi topór czarnego rycerza dropnąl.
@MiszczJaskier Część rozwiązań była kontrowersyjna, ortodoksyjni fani zazwyczaj nie lubią dużych zmian w mechanikach. Jest parę różnic, np.
* możliwość oczyszczenia planszy ze zwykłych wrogów - jak zabijesz ich 10 razy, ale możesz dołączyć do przymierza, które przywraca respawn wrogów jak w jedynce

* inna konstrukcja swiata - w DS większość lokacji prowadzi do kilku innych, a sam świat jest bardziej spójny i "wzajemnie połączony". Ograniczona jest także szybka podróż. W drugiej
@MiszczJaskier: zweihanderem +5 nie będzie lekko. Ja ich ubiłem wczoraj mając raw zweihandera +5 i zeszło jakieś 20 prób na to.

Nie wiem czy wiesz, ale jest kowal w tym samym budynku w którym jesteś.