Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: Najlepszy telefon jaki miałem.

@L3gion: No ta P9 od początku miała wyniki rzędu 15-20 Mb/s, a ostatnio zaczęły się spadki do 0. A tu stabile 140 Mb/s ( ͡° ͜ʖ ͡°) A Poco kosztował 1600zł więc cena mocnego średniaka, a w tej bestii siedzi snapdragon 865 ʕʔ
@Moted: no ja mam starszy tel, bo mi 8 pro 8/128, a dalem za niego 1300zl poltora roku temu i tez mial topowego snapdragona. Do dzisiaj nie narzekam na ten telefon, jedynie ten notch jest gigantyczny, ale ma za to swietne rozpoznawanie twarzy do odblokowania telefonu - ma modul podczerwieni 3d ;)
A Poco kosztował 1600zł więc cena mocnego średniaka, a w tej bestii siedzi snapdragon 865 ʕʔ


@Moted: Mnie zawsze ciekawi czym płaci się za takie podzespoły xD Pewnie chińczyki ssą dane słomką
@Moted: Mnie zawsze ciekawi czym płaci się za takie podzespoły xD Pewnie chińczyki ssą dane słomką


@L3gion: w wersji china jest naszpikowane

w wersji global nie zauwazylem nic podejrzanego, po zostawieniu telefonu w logach routera same polaczenia z serwerami google, android jest tak zaprojektowany ze google jest ciale szpiegiem i jest mega mocno zintegrowany z calym ekosystemem

w kazdym razie zadnych polaczen z serwerami w azji nie zanotowalem, ale dodam